Artık bende yeni bir ASTRAlıyım :)) Sorularım var :)

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Artık bende yeni bir ASTRAlıyım :)) Sorularım var :)

wave61 link' Alıntı:
ASTRA LI OLAMK AYRICALIKTIR ÖNCELİKLE HAYIRLI OLSUN BEN DE ALALI 8 AY OLDU ARACIMI AMA SENİN YAZINI GÖRÜNCE ÜYELİK YAPAYIM DEDİM DAYANAMADIM. ASTRA HER GEÇEN GÜN DAHA DA BAĞLAYACAK SENİ KENDİNE AMAN DİKKAT ET...
inşallah pişman olmam hocam :) eski kasa ikinci el dizel ile yeni kasa benzinli arasında kalmıştım.yeni kasaya karar verdim.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı uğurlu olsun.imkanınız var jantları değiştirin.o jantla hiç binmeyin.Forumda bir arkadaşın çelik jantı kaldırıma çıkmayla kabak gibi parçalandı.kalitesi gerçekten kötü.sizi korkutmak istemem ama 2-3 ay sonra niye demediniz diye sitem etmeyin biz uyaralım da :D

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Hayırlı uğurlu olsun.imkanınız var jantları değiştirin.o jantla hiç binmeyin.Forumda bir arkadaşın çelik jantı kaldırıma çıkmayla kabak gibi parçalandı.kalitesi gerçekten kötü.sizi korkutmak istemem ama 2-3 ay sonra niye demediniz diye sitem etmeyin biz uyaralım da :D
teşekkür ederim Allah razı olsun :) jantlar yamulana kadar kullanırız yamulunca bakarız hocam :)

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracınız hayırlı olsun, listeniz güzel ama bence o listeye birde karter koruma ekletin sıkı pazarlık ile koparın hatta onu servisten :)

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HALA HER GÜN BAKIYORUM ARACA İLK ALDIĞIMDA EŞİM NEREYE BAKIYORSUN SÜREKLİ CAMDAN DİYORDU AMA ARTIK DEMİYOR ARADA İSYAN EDİYOR SADECE..aMA GERÇEKTEN BU HER ARAÇTA OLMAZ BU BENİM İKİNCİ ARACIM DİĞERİ DE SIFIR FİESTA İDİ BUNUN YERİ BAŞKA SANIRIM BİR 10 YIL DEĞİŞMEM KAZA BELA OLMAZSA İNŞALLAH...BU ARADA ARACIN STANDART JANTINI KULLANMANI TAVSİYE EDERİM DAHA SONRA KENDİN İLERDE ÇELİK JANT İLE DEĞİŞTİREBİLİRSİN KARAR SENİN BUSİNESS DONANIM TAMAMEN GEREKSİZ BENCE...

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kenangokhan link' Alıntı:
Aracınız hayırlı olsun, listeniz güzel ama bence o listeye birde karter koruma ekletin sıkı pazarlık ile koparın hatta onu servisten :)
Allah razı olsun.onuda ekleyeyim listeye yarın konuşayım :)

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
HALA HER GÜN BAKIYORUM ARACA İLK ALDIĞIMDA EŞİM NEREYE BAKIYORSUN SÜREKLİ CAMDAN DİYORDU AMA ARTIK DEMİYOR ARADA İSYAN EDİYOR SADECE..aMA GERÇEKTEN BU HER ARAÇTA OLMAZ BU BENİM İKİNCİ ARACIM DİĞERİ DE SIFIR FİESTA İDİ BUNUN YERİ BAŞKA SANIRIM BİR 10 YIL DEĞİŞMEM KAZA BELA OLMAZSA İNŞALLAH...BU ARADA ARACIN STANDART JANTINI KULLANMANI TAVSİYE EDERİM DAHA SONRA KENDİN İLERDE ÇELİK JANT İLE DEĞİŞTİREBİLİRSİN KARAR SENİN BUSİNESS DONANIM TAMAMEN GEREKSİZ BENCE...
hocam sis farı benim için olmazsa olmaz.orası boş kalınca itici oluyo benim için.sırf sis farı için business aldım :)

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracınız hayırlı olsun Kazasız belasız iyi günlerde kullanın.Bende aracı alırken serviste yaptırmıştım.Şu anki aklım olsa dışarıda yaptırdım. Size tavsiyem ankarada bu işi iyi yapan yerde yaptırmanız internette araştırma yapın boyakoruma forumlarından bilgi alabilirsiniz.Kullandıkları markalar iyi markalar Solargard camfilmi olarak kullanıyorum Atas ı iç temizlikte Meguiars ı ise boya koruma olarak kullanıyorum.Önemli olan bunları uygulacak kişinin iyi olması.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada aracinizi teslim aldiktan sonra krom cam citalari yaptirmanizi siddetle oneririm araca cok farkli bir hava katiyor. Yaptirdigimda gozumu alamamistim :)