Artık App Plakalarım Yok

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 saat önce öyle bir yeri çevirmişler ki ama sadece dikkat ettim xenonlu aracları durduruyorlar mecbur durduk kemerler takılı tüm belgeler tam ama ne ehliyet soran var ne ruhsat plakalar mühürsüz mü diye hemen plakalara baktılar o kadar abartı olmamasına ragmen 2 senedir takılı olan plakaları söktüler polis nerdeyse arkadaki siyah plastiğini kıracak arabanın ön plakadada muayene mühürü yapıştırılıydı bagajdan cıkardım orjinalleri 2 senedir kayseride bölebirsey ilk defa oldu kıbrıstan geldim arac ordaydı desemde 128 ytl ceza yazarız hadi devam et dediler şimdi orjinal plakalar içerde duruyor yanlız orjinalden birinin hali kötü trafikten yeni plaka yazdırmak ne kadar bunun için nereye basvuracaz bilgisi olan arkadaslar varsa paylasırsa sevinirim madem bu plakalar yasak tuvturk un hıc oraya bandrol vurmaması lazım.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun. tuv aracın yolda güvenle seyredebilmesini denetler ;) plakayla işleri olmaz kısaca..

Alper-PD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kayseri artık bu konularda cok sıkı. Sahibinden.com'da kayseride satılan çoğu araba ya modlu yada yapılı.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önemli değil aslında yasalı neyse o olsun ama herkes olsun yarın zaten ilk işim trafiğegidip yeni plaka çıkarttırmak bizden geçti zaten öle app plakalar yaşlandık :D

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hahah ankara emnıyet kardes buu bırakmaz adamı:D bız sızınkıyle ugrasıyoz sızde bızımkıyle ugrasın:D

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun.Oluyor böyle şeyler benim de plakalardan biri kötü durumdaydı aksesuarcılarda falan düzelttirmiştim.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde korkulu rüyam çevirmelerde sürekli öndeki aracın arkasına yapışıyorum yada otobüsün kamyonun soluna geçiyorum polisin görmediği kısmına bakalım takılıyoruz böyle nereye kadar gider bilmem ışıklarda bile ilk sıralara kalmamak vede refüje yakın olmamak için ayarlamalar yapıyorum kısmet yani ne diyelim sizede çok geçmiş olsun

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
app plaka dusunuyordumda su sıralar herkes cok sıkayetcı bu mevzudan,vazgectım bende polısler baya bı sıkıntı yaratıyorlar.

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sorunsuz kullanıyorum imzamda foto var gittiği yere kadar..

ayrıca trafiğe başvurcaksınız 2 tanesi 6o tl diye biliyorum işin içine mühür giriyo bi orasını tam bilmiyorum