arkadaslar sizce bu araç alınır mı ?

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizimde babanın araç ihtiyacı var ...
antalyada 2012 model 1.2 trendline polo buldum 9700 km de 23.500 gaymeye satıldı bugün araba... 1 hafta da böm böm baktııım durdum...

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
denızın gosterdıgı arac super bence soledıgı gıbı ısede alınır kacırma derım arka stoplar folyo kaplama

apache_81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adapazarındaki arac komple boyalı ama kesinlikle degişen yok dedi.. 21 bine veririm tüpu işlenik. dedi .zorlasaydm 20 500 e bırakırdı zorlamadm hiç. istanbuldaki deniz beyi gösterdiği aracı aradım araca gecen ay 1450 lira masraf ettim tüm ağır bakımları yapıldı dedi 23 binbden asagı vermem muayne yok tup de işlenik degil 23500 yazdım 500 bunlara düşüyüorum 23 bni dedi en son.. tüpü atikerin 1200 liralık olanın dedi 18 bin km yaptım cok memnunum araçta sadece camurluk degişik baska boya bile yok dedi.. siz ne diyosunz arkadaslar ??

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden komple boyalı arac acaba onemlı olan o 23 olanda ıyıymıs camurluk degısmesı sıkıntı degıl ama fıyatı dusurmesı lazım bıraz daha bence

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden komple boyalı arac acaba onemlı olan o 23 olanda ıyıymıs camurluk degısmesı sıkıntı degıl ama fıyatı dusurmesı lazım bıraz daha bence

evet düşürmesi lazım... yüz yüze pazarlıkla düşüreceğini düşünüyorum ben... sanırım telefonla ulaştınız... eğer beğendiyseniz son kez arayın geliyorum deyin siz de masraflardan bahsedin bakın bizde devir işlemleri noter plaka ruhsat zorunlu trafik sigortası vs. 500 e yakın hatta daha fazla para harcıycaz diyin :D

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten ilk aracın ilandaki açıklama uslübu herşeyi özetliyor.Ben olsam direk elerdim.

Bir insan ''[FONT=comic sans ms, cursive]ARAÇTA BOYA VARDIR DEGISEN YOKTUR[/FONT][FONT=comic sans ms, cursive]BOYASIZINI ISTEYENLER 26000 TL VERIP ALSIN ''[/FONT]
[FONT=comic sans ms, cursive][/FONT]
yazmadan önce, neden boyalı olduğunu vs.izah etmeli...
[FONT=comic sans ms, cursive][/FONT]

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emotion harici alınmaz. esp olmaması lazım bunda. virajlarda arkasını tutamıyor esp'siz. emotion donanımı olsa belki ayrıca fiyatıda baya abartı geldi...
ama g.gri olan biraz pazarlıkla alınabilir. çamurluk değişti diye adama yüklenmeyin derim 500 falan daha indirebilirseniz ki yüz yüze iner alın derim...