Arkadaşlar resimdeki düğme çektimmi geliyor ne işe yarıyor ki??

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeri gelmişken.
Benim corsa da sis farı sadece Farlar yanarken yanıyor. Bu normal mi?

Ayrıca sis farı dediğimiz de arabanın arkasında sol arka alt kısımdaki bagajın hemen altındaki ince uzun kırmızı ışık. Sağ tarafaki yanmıyor. Bir sonraki serviste gidip soracaktım. Sağ tarafa da ampul takılmıyor mı? Yoksa ampul yanmış mıdır diye. Bu da normal midir?

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeri gelmişken.

Ayrıca sis farı dediğimiz de arabanın arkasında sol arka alt kısımdaki bagajın hemen altındaki ince uzun kırmızı ışık. Sağ tarafaki yanmıyor. Bir sonraki serviste gidip soracaktım. Sağ tarafa da ampul takılmıyor mı? Yoksa ampul yanmış mıdır diye. Bu da normal midir?

benım arabada da aynı parklarda sıs yanmıyor sadece kısalarda yanıyor sısler

m1976x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu sis farından açılmışken geçenlerde bir köpeğe çarptım yaklaşık 120 km hızla çok ani oldu...sis farını parçaladı...fiyatı nedir bilen varmı?

NaRKoZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.cukurovatuningclub.com
Yeri gelmişken.

cenkcim zaten sisler orjinalinden farlar açıkken yanar ama bikaç elektrik aksamında oynamayla farlar kapalıykende yanabiliyor. ayrıca arkadaki sis lambaları çoğu araçlarda tek taraflı yanar ama yine sonradan yapılan oynamalarla çift taraflı yanabiliyor. bikaç corsa'da görmüştüm ve sonradan yaptırmışlar, daha fazlada detaylı bi bilgim yok...

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cenkcim zaten sisler orjinalinden farlar açıkken yanar ama bikaç elektrik aksamında oynamayla farlar kapalıykende yanabiliyor. ayrıca arkadaki sis lambaları çoğu araçlarda tek taraflı yanar ama yine sonradan yapılan oynamalarla çift taraflı yanabiliyor. bikaç corsa'da görmüştüm ve sonradan yaptırmışlar, daha fazlada detaylı bi bilgim yok...
Bilgiler için çok teşekkürler.

etubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birisi iç aydınlatma düğmesi diğeri ise sis farı düğmesi orjinalde o düğmeye bastığında farların açıksa arka sol stop lamban yanar frene basmışsın gibi ki arkandan gelen sene farketsin diye önde sis olup olmaması önemli değil tabi bu durumda... fabrikasyon arka sol stop lambanda sis farı mevcuttur...