Arkadaşlar Acil Yardıma İhtiyacım Var

burakatmaca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gaz yememe olayı subaptan kaynaklanıyor gibi. hararet olayına gelince arkadaşın dediği gibi su sızdırma gibi geliyor banada. araca su koydum biraz zaman sonra araç park halindeyken tekrar fokurdamaya başladı fan devreye girmiyor ayrıca. dolayısıyla hararet yapıyo araç çalışmayınca fan ama klima açınca fan devreye giriyor ve hararet namına bişey kalmıyo araçta çok tuhaf iki farklı olay gibi geliyor bana işin içinden bi türlü çıkamadım.

Son düzenleme:

ilhdmr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazmış ya zaten "Coolant level" = "soğutma suyu seviyesi"

ingilizcem var türkçeye çevirmene gerek yoktu ama neylersin ki gözümden kaçmış :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 08:35 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 08:32 ----------

gaz yememe olayı subaptan kaynaklanıyor gibi. hararet olayına gelince arkadaşın dediği gibi su sızdırma gibi geliyor banada. araca su koydum biraz zaman sonra araç park halindeyken tekrar fokurdamaya başladı fan devreye girmiyor ayrıca. dolayısıyla hararet yapıyo araç çalışmayınca fan ama klima açınca fan devreye giriyor ve hararet namına bişey kalmıyo araçta çok tuhaf iki farklı olay gibi geliyor bana işin içinden bi türlü çıkamadım.

hocam fan çalışmaması bence fanın elektrik tesisatından kaynaklanıyor. sanırım arkadaşın aracında klima ile fan elektrik devreleri farklı. klima devresinde sorun yokken fan devresinde sorun olduğu için çalışmıyor. sigorta kutusundan başlayıp tüm elektrik devresini kontrol etmesi veya bir elektrikçiye gitmesi lazım