Arka Taraftan Gelen Sesler

• Konuyu başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi

drayuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya arkadaşlar kouyla çok alakalı değl ama bu koltuk seslerini ortadan kaldırmanın bir yolu yok mu? Nasıl oluyor da opel firması buna bir çözüm bulamıyor ya valla çok ilginç gacur gucur yaylı yatak gibi

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yaşamıştım aynı sorunu.bagaj kilidi ayarlandı ve sorun ortadan kalktı..bir baktır derim...

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
tamam arkadaşalr herkese teşekkür edrim fikirleri için en kıs zamanda bagaj ayarını yaptırıyım en iyisi.. ama benm ses sadece stabilize yolda ve çok az geliyor bir şey sallanıyor gibi...

kaan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o bagaj kapağı üzerinde bagaj aydınlatması için bir müşir var ve o müşir direk olarak bagajdaki plastik parçaya temas ediyor dolayısıylada ses (tıkırtı) yapıyor tam o müşirin denk geldiği yere bir parça çift taraflı bant yapıştırırsan (bantın bir tarafını açma) kesinlikle ses kalmıycaktır.
TECRÜBE KONUŞUYOR aynı sorunu yaşıyan arkadaşlar denesinler eminim memnun kalıcaklardır

blackpeace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sesler bendede var hem koltuklarda hemde bagaj kapağının oralardan sesler geliyor bugün bir arkadaşa rastladım ondada astra var ondada bagaj kapağının oradan sesler geliyormuş ya ne yazıkki bu kronik bizim arabalarda ben alışmaya başladım artık dert etmiyorum hııım bide airbag ışığının arıza lambasına acaip alıştım onsuz kendimi eksik hissederim sanırım:kop:

kardeş süpersin :kop: .. bu takırtı tukurtu ve koltuklardaki eski somye sesleri bitmez ..alışmalısın :good:.. bagaj tertibatına baktımanı tavsiye ederim..

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
o koltuk sesleri g astralarda var die biliyorum benmkinde henüz yok en azıondan ama o tıkırtı cnımı sıkıyor. normal bir tıkırtı değil bir şey sallanıp bir yerlere çarpıyor gibi bir ses..