aracınızı kullanırken en çok zorunuza giden şey

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımı kullanırken en çok zoruma giden şey sürekli azalan yakıt göstergesi =)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
arabada sorun yokta motosikletteyken ne gibi bir sorunları varsa üzerime kıran adamlara uyuz oluyorum birde yarı bele kadar çıkıp motorlu kenardan gitsene diyenlere sanki biz taşıt değiliz

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabada sorun yokta motosikletteyken ne gibi bir sorunları varsa üzerime kıran adamlara uyuz oluyorum birde yarı bele kadar çıkıp motorlu kenardan gitsene diyenlere sanki biz taşıt değiliz

Valla şu motorcuların sesi 2katına çıkaran egsoz takmalarına kıl oluyorum bigün birini bende alıcam altıma valla.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Valla şu motorcuların sesi 2katına çıkaran egsoz takmalarına kıl oluyorum bigün birini bende alıcam altıma valla.

çok çok azı trafikte fark edilmek için takar diğer büyük çocunluksa yani %99 kaldırımdaki kızları etkilediklerini sanarlar polise plaka bildirebilirsiniz yasak bir uygulama çünkü egsozda arrow tigeer leovince akropovic yazıyorsa sonradan takılmadır yok orjinalse genelde krom rengi olur ve ss yapacak pek bişey yok benim motor rolantide 90 desibelle çalışşıyordu yanlış hatırmalıyorsam diesel corsa 70 desibelde çalışıyor ikiside orjinal:)

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok çok azı trafikte fark edilmek için takar diğer büyük çocunluksa yani %99 kaldırımdaki kızları etkilediklerini sanarlar polise plaka bildirebilirsiniz yasak bir uygulama çünkü egsozda arrow tigeer leovince akropovic yazıyorsa sonradan takılmadır yok orjinalse genelde krom rengi olur ve ss yapacak pek bişey yok benim motor rolantide 90 desibelle çalışşıyordu yanlış hatırmalıyorsam diesel corsa 70 desibelde çalışıyor ikiside orjinal:)

Bir tanesi annem yanımdayken tam yanımdan geçerken vites değiştirip aşırı bir sesle yanımdan geçti ve annem ister istemez korktu.Emin ol trafiğe takılmayıp yakalasaydım o motordan gelen ses onun boğazından çıkmaya başlayacaktı.Çok afedersiniz işin bokunu çıkaran motorcular biraz daha dikkatli olmazlarsa yakında bu halk onlarada isyan edecek bir kaçı egsozu ameliyatla bir tarafından çıkarttırmak zorunda kalacak.Motorsiklet denen zevkli aletten bu kadar nefret ettim.

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yolda gördüğüm cukurlar sözde büyükşehirde oturuyoruz

rekord_D2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kocaoglana lpg koymak ve lpg ile yol almak en cok zoruma giden sey:(

Sent from my BlackBerry using Tapatalk

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Bir tanesi annem yanımdayken tam yanımdan geçerken vites değiştirip aşırı bir sesle yanımdan geçti ve annem ister istemez korktu.Emin ol trafiğe takılmayıp yakalasaydım o motordan gelen ses onun boğazından çıkmaya başlayacaktı.Çok afedersiniz işin bokunu çıkaran motorcular biraz daha dikkatli olmazlarsa yakında bu halk onlarada isyan edecek bir kaçı egsozu ameliyatla bir tarafından çıkarttırmak zorunda kalacak.Motorsiklet denen zevkli aletten bu kadar nefret ettim.
abi o kaskın altında ne tipler var bir görsen ilk okul terkinden tutta ilk motor konusunda hala 1000cclik supersport olmazda 600lük olur diyende %99 afersiniz karı kaldırmak için motor alıyor böyle adamlara at arabasını bile yasaklıcaksın zaten çoğu ya ilk sezon ölüyor yada sakat kalıyor(Honda cbr600rr 0-100 2.7 sn,Yamaha YZF 600 R6 ve Kawasaki ZX-6R - 3 sn) aslında ama biraz kadınlarda da kabahat var iki kere kız arkadaşımı evine bıraktım bursada pembe çarşının orda meğerse mimliymiş ne zaman artçısız ss görseler oradaki kadınlar binermiş ilkinde noluyoruz in aşağıya dedim zar zor indr ikincisinde tam duruma ayılınca bindiği gibi birinci viteste tekere getirdim tutunamadığı içinde yere yapıştı benide düşürcekti ama bir dahada binen olmadı durum böyle olunca o mallarda sesimi duysunlar belki etraftadırlar diye olur olmaz şeyler yapıyorlar direk polise şikayet ederseniz zaten yasak bir uygulama en iyi ihtimalle 300 tlye civarı bir ceza kesip gönderiyorlar 1 hafta içinde orjinala dönmezse çekiyor motoru yok kıllık yaparsa direk çekiyor zaten o apaçhiler de orjinal egsozu satıyorlar bir dahada 1500 tl verip orjinal susturucu alacaklarını sanmam adamlardan tümden kurtulursunuz bu motora egsoz takmak pist dışında yani caddede bana göre ferrariye egsoz takmak gibi bişey pist için bişey diyemem

şu arkadan elfreni çekmeye müsait el freni yapan alman müh. kınıyorum zorla kol dayama aldıracaklar

madtiqer13

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yolda sakin sakin teybi kapatıp sadece motor sesini dinleyerek giderken birden çukura girmesi
beni deli ediyorrr :(