aracınızı kullanırken en çok zorunuza giden şey

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
koltuk veya başka bi yerden gelen gıcırtı veya tıkırtıya acayip sinir olurum birde aracın ön camın içerden iyi silinmemesi

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
gençlerin arabama bakıp -''temiz araba güzel bakmış'' demesi hoşuma gidiyor.
ama bunun yanında benim aracımdan daha iyi araca sahip olanların -'' corsada arabamı fındık kadar, nasıl sığıyorsun, nasıl güveniyosun üflesen uçacak'' gibi aşalayıcı konuşmaları. bu tarz konuşmaları genelde bmw, mercedes yada üst gurup fransız otomobil kullanıcıları yapıyor.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gençlerin arabama bakıp -''temiz araba güzel bakmış'' demesi hoşuma gidiyor.
ama bunun yanında benim aracımdan daha iyi araca sahip olanların -'' corsada arabamı fındık kadar, nasıl sığıyorsun, nasıl güveniyosun üflesen uçacak'' gibi aşalayıcı konuşmaları. bu tarz konuşmaları genelde bmw, mercedes yada üst gurup fransız otomobil kullanıcıları yapıyor.

F10 kasa 5.20 D kullanıyorum.En ufak aracım vectra oldu.Lagunasından accorduna kadar hep geniş ve büyük arabalar kullandım.Bir iki defa 206, corsa, fiesta tipi ufak boyutlu araçlar kullandım.Emin ol çok farklı bir his yaratıyor.Büyük arabda ilerlerken sanki tankta gibi bir duyduya kapılıyorsunuz.Ama ufak arabada, özellikle de şöför koltuğundaysanız sanki biri sizi bişeyin içine iteleye iteleye sıkıştırmış kafanızı çevirseniz birşeye çarpacak hissi yaratıyor.Ya da kullanırken birşey her an elinizde kalacakmış gibi, aynaya baktığınızda araba ortadan ikiye ayrılmışta yarısı park ettiğiniz yerde kalmış gibi bir his.1-2 ay büyük araç kullan buna hak vereceksin :)

Ufak arabalar kötü araba demiyorum yanlış anlaşılmasın.

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıkışık ve dar bir yolda giderken bir iki magandanın uyanıklık yapıp araç sollamaya kalkması ve sonra önümdeki araçla benim aracımın arasına girmeye çalışması uyuz ediyor beni :) gerçi o gibi durumlarda önümdeki araçla aramı kapıyorum karşıdan araba gelince dımdızlak kalıyor solda... trafik kurallarına uymak lazım :)

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
kırmızı ışıkta beklerken saygısız sevgisiz bir ticari sürücüsünün tramvay yolundan en öne yanaşması ve ışık yanınca benim şeridime geçip benden önce gitmesi. ellerimle boğasım geliyor:mad:

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
kırmızı ışıkta beklerken saygısız sevgisiz bir ticari sürücüsünün tramvay yolundan en öne yanaşması ve ışık yanınca benim şeridime geçip benden önce gitmesi. ellerimle boğasım geliyor:mad:

Aynı şeyi yaptıklarında onlarla birlikte gaza basıp tranvayın altına sokarsanız bir daha yapmazlar :D Ben aynı şey başıma geldiğinde sıkıştırıyorum.. kakılıp kalıyorlar ya dolmuşun arkasına ya park halindeki araçların arkasına sıkıştırıyorum.

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
torpıdo gozunden gelen ne yaptımsa kesılmeyen tıkırdı aracat 5 kısı olsun bır tek ben duyorum nerden gelıyor bu ses bır turlu cozemedım :) bırde en sol serıde gecıp tın tın gıden bayanlara ve dıreksıyonu ıkı elı yetmıyıp gobegıylede tutmaya calısan bayanlara ayar oluyorum ya yolda e5te gıderken mutlu sonla bıten masaj salonlarnın kartlarını takanlara hep hatunla tartısıyoruzz hep arabada buluyor :D

umutddr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir corsa kullanıcısı olarak torpidoda ışık olmaması ve benim arabam tek kapı oldugundan kapıların kapatirken zor kapanması :)

Sent from my iPhone using Tapatalk