aracınızı kullanırken en çok zorunuza giden şey

mechule_99

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzin fiyatı 1, tıkırtı 2, arabanın pis olması 3

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
1.6 motor astraya binipte şahin-kartal gibi arabalarla aynı kalkışı yapamamak içime oturuyor kalkarken kapışamayınca bende aval aval sağa sola bakarım oralı olmuyormuşum gibi ama içime sor birde sen onu gaza gelirsem 4-5bin devire kadar çıkar onu yakalar geçerim ogun rahat ederim

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zoruma gidiyor demeyimde ic cekiyorum diyim yanimda m paket bir e60 gecmesi..yada x5..:D
hi birde su var yeni yikamisim tertemiz, günlük güneslik bir hava iki saat sonra bozuyor ve yagmur yagmaya basliyor bu beni cileden cikariyor, burda gercekten öyle bakiyorsunuz hava harika bir kac saat gecmeden basliyor yagmur..

Son düzenleme:

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gece karşıdan gelen dingilin uzunları kapatmaması,torpidodan gelen tıkırtı sesi,bölünmüş yolda sol şeriti kapatıp sollamamı engelleyen muhteremler,havada yağmur veya sis yokken artislik olsun diye sis farını acıp gözlerimi rahatsız eden muhteremler.

Son düzenleme:

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hi birde su var yeni yikamisim tertemiz, günlük güneslik bir hava iki saat sonra bozuyor ve yagmur yagmaya basliyor bu beni cileden cikariyor, burda gercekten öyle bakiyorsunuz hava harika bir kac saat gecmeden basliyor yagmur..

İşte bende buna ayar olurum; hele de yıkamadan çıkınca yolumun üstünde çamur yada su birikintisi görürsem asla oradan geçmem :)

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h sedanın 3. vitese geçtiğinde yığılması,vectara kadar güven vermemesi