Aracınız Ne kadar yakıyor?

e_bayir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Spoilt' Alıntı:
tavsiyeni okuduktan sonra yola çıktım doğru çok farkediyor.. ve gazıyedireyedire ver dediler onuda denedim sonuç Km de 110.000

nasıl 110 bin yakıyor bende de corsa 1,3 cdti var en az 120 bin yakıyor oda 90 ı gecmıyorum ve vites gecislerinde de cok sakın 2000 ile 2700 devir arasında kullanıyorum nasıl o sekılde yaktıgını solersen bızde ole yapalım

gaza bastınmı 150 kadar cıkıyor.
:eek:

The End

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Joe_Sadriabi' Alıntı:
arkadaşlar 2006 astra classic 1.4 ile 50 YTL (yaklaşık 18 litre kurşunsuz 95) ile 300 km gidiyorum. Bu durumda km'de 160 YKR yakıyorum. Diğer başlıklarda okuduklarımla kıyaslayınca bu çok düşük bir tüketim gibi görünüyor. Ben mi yanlış hesaplıyorum, yoksa bu aracın motoru çok mu ekonomik?

Yüksek devirli kullanmıyorum. 2. köprü ve tem yolunda kullanıyorum.
Aynı Araç bendede war. Twinport olması nedeniylede az yakıyor. Ben 180 YKR/km. ölçtüm. Ama seninki daha iyiymiş. Kazasız günler dostum

Joe_Sadriabi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.borauslusoy.com
The End' Alıntı:
Aynı Araç bendede war. Twinport olması nedeniylede az yakıyor. Ben 180 YKR/km. ölçtüm. Ama seninki daha iyiymiş. Kazasız günler dostum

off topic yapmayan birileri... Ne güzel :)

180 YKR'de çok düşük bir tüketim diğer arkadaşlar göre. Yanlız son günlerde İstanbul trafiği iyice sapıttı, zirve yaptı. Son 15 gündür ben de daha önceki ortalama ölçümümden fazla yakıyorum sanırım.

Size de kazasız günler :)

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Ben lpg de ş.içi 150 ykr yakıyom 1.6 16V Njoyla.Siz benzinde 180 falan yakıyosanız öpüp de başınıza koyun bence hiç şikayet etmeyin,çünkü benzinde iken 300 falan yakıyodum ben ... ;)