Aracınız Ne kadar yakıyor?

mkoca26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istikamet Çan-Eskişehir-Akşehir-Eskişehir-Çan toplam KM 1320 toplam alınan gaz TL 200 hız ortalama 115 nasıl arkadaşlar araba 2 yetişkin 2 çocuk bagaj normal hava serin olduğu için klima kapalı Hız sabitleyicini full kullandım

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gazı kaç liradan aldığına bağlı bende 1350 km de 223 tl yaktım. Aşağı yukarı araçların yük durumu ve hızı aynı. Ben 2 tl dende gaz aldım 2.45 den de. Litre bazında hesapladığımda ortalama 1 litre gaz ile 13 km gitmişim. yolun durumuna göre 12 km ye düştüğüde oldu, 14 km ye çıktığıda.

1.6 2011 toyota corolla BRC

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istikamet Çan-Eskişehir-Akşehir-Eskişehir-Çan toplam KM 1320 toplam alınan gaz TL 200 hız ortalama 115 nasıl arkadaşlar araba 2 yetişkin 2 çocuk bagaj normal hava serin olduğu için klima kapalı Hız sabitleyicini full kullandım

Gerçekten çok şahane bir değer nazar değmesin , benim gibi az yakanları gördükçe mutlu oluyorum :)

mahmut karadaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel ise yakar kardeşim ileri bir zaman da ekonomik motor yapmaları gerek çünkü bir çok firma bu konuda çalışma içinde benim beklentim o yönde şahsen.
Abi belki yeri değil ama sen bilirsin :) benim motor ısınınca özellikle kalkışlarda hafif hafif tekleyerek hızlanıyor rölantide de çok hafif bir oynama var zor görünüyor emme manifoldu değiştirdikten sonra böyle oldu acaba diyorum bir yerlerden hava mi aliyor bir yardımcı olsan sana zahmet