Aracınız Ne kadar yakıyor?

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
depolarda şamandıradan kaynaklanabilir bence.sen bi depo şamandırasına baktır

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın yeni garantisi vardır servise götür baktır ibre gösteriyomu sadece yol bilgisayarımı göstermiyo ?

moonland07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yakıt kalitesinden oldugunu sanmam nerden alsam aynı sorun bugün yine depoyu fullledim araba bos depo gosterirken 34 litre mazot aldı depo hava yapmıs olabilir dedi pompacıda,mecbur servise goturcez artık.

benzin göstergeleri hiç bir zaman tam göstermezler. her zaman bi sapma olur. ancak senin belittiğine göre değerler çok uçuk. yakıt kalitesi de düşük olabilir. malum türkiye. bi defasında 40 ytl lik - yaklaşık 14 litre - benzinle 50 km yaptım...

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nedir bu milletin yeni astralardan cektiği sorunlar toplanıp işi gücü bırakıp almanyaya mı gitsek ne yapsak ne sorunlu araba üretmişler her yerden bi arıza

antor51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana görede fazla yakıyor bence aracı değişim yapmaları lazım. Benim araç astra classic 1.6 benzinli olmasına rağmen 135 milyonluk benzine şehir içi ve dışı vede klima genellikle çalışır vaziyette 750 km yol yaptım. Yani ortalama 180 bin civarı yakıyor.

moonland07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok benim sorunum yakmasıyla falan degil tuketimden memnunum zaten sehiricinde 140-150 bin yakıyo.Sorun gostergenin eksik gostermesi :confused:
Bana görede fazla yakıyor bence aracı değişim yapmaları lazım. Benim araç astra classic 1.6 benzinli olmasına rağmen 135 milyonluk benzine şehir içi ve dışı vede klima genellikle çalışır vaziyette 750 km yol yaptım. Yani ortalama 180 bin civarı yakıyor.