aracımın çiziği nasıl giderilebilir

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aydın autoking te araba bir gün kalır dediler bu kadar basit bir olay için 1 gün kalmasına gerek var mı anlamış değilim açıkcası arabayı bırakmakta istemiyorum bu devirde kimseye güvenilmiyor

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aydın autoking te araba bir gün kalır dediler bu kadar basit bir olay için 1 gün kalmasına gerek var mı anlamış değilim açıkcası arabayı bırakmakta istemiyorum bu devirde kimseye güvenilmiyor

Rötuş'un kuruması için ve yoğunluklarına göre bu süreyi istemiş olabilirler..

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bır gun kalması bencede sacma.dedıklerı gunden bır gun sonra sabah vermeyı teklıf edın.aksam da alırım deyın. yapacak ustayla bızzat gorusun.

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakalım hayırlısı yarın bir gidip bakacağım ne diyecekler şansımı sonuna kadar zorlayacağım

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tip çizikler için çeşitli ölçülerde pastalar var piyasada.Alın uygulayın kapatacaktır.Çok profesyonel bir uygulama gerektiren bir durum değil.Bize gelen bazı ikinci el araçlarda da böyle ufak sürtmeler olabiliyor.Bizim pasta cila işini seven özenerek yapan bir arkadaşımız var o pasta cila ile hallediyor.Rötuş en son çare olarak düşünülmeli.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tip çizikler için çeşitli ölçülerde pastalar var piyasada.Alın uygulayın kapatacaktır.Çok profesyonel bir uygulama gerektiren bir durum değil.Bize gelen bazı ikinci el araçlarda da böyle ufak sürtmeler olabiliyor.Bizim pasta cila işini seven özenerek yapan bir arkadaşımız var o pasta cila ile hallediyor.Rötuş en son çare olarak düşünülmeli.

astar boyası zarar görmüş görünüyor ama, eğer astar boya zarar gördüyse kış şartlarında pas akar o çizikten..

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astar boyası zarar görmüş görünüyor ama, eğer astar boya zarar gördüyse kış şartlarında pas akar o çizikten..

Resime göre yorum yaptığımız için gerçek durumu gözlemleme şansımız yok tabiki.Lakin metalik boya üstünde yer alan vernik zedelendiğinde de saydamlığını yitirip bu tip beyazımsı çizik görüntüsü yaratabiliyor.İnşallah arkadaşımızın sorunu yüzeysel vernik çiziğidir orta kalınlıkta bir pasta ile çözüm bulabilir.

onurhmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çiziğin üstü rütus bide pasta sıkıntı yapmaya gerek olan bşiy değil

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün götürdüm yama yapacağız dediler zaten boya koruma ve pasta cila yaptıracaktım pasta cila da kapatmaz dediler, rötuş ta olmaz dediler bende bu işlerden anlamadığım için mecburen ustaya güvenmek zorunda kaldım haftaya cumartesi götüreceğim akşama yetiştiririz dediler