Aracımın Altını Vurdum.

• Konuyu başlatan ugurdogan__
  • Başlangıç tarihi

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracımın Altını Vurdum.

aynı yeri bende kaldırma sürtmüştüm.uzun demir şase cubuğunu sürtmüştüm biraz sizin çizlen yerin biraz altı çizilmişti baktım gözle dışardan bakılınca gözükmüyor göçükte yok çok şükür.ama alt şase çıkıntısının olması iyi bir yere sürtünce arabanın altını koruyor ve sizi sürtme sesinden dolayı uyarıyor.
Allah daha büyük kazalardan korusun bunlar ufak şeyler çok şükür.
Ufak desemde bende altını sürttüğüm akşam üzülmüştüm. :(
Arabanın en büyük kronik sorunu Halil abinin dediği gibi nazar ve çok dikkat çekmesi.Başka bir sıkıntısı yok araçlarımızın. ;)

memberger

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

tomacco link' Alıntı:
Arabanın en büyük kronik sorunu Halil abinin dediği gibi nazar ve çok dikkat çekmesi.Başka bir sıkıntısı yok araçlarımızın. ;)
10 numara tespit olmuş okkk

U

ugurdogan__

Bilgi Girilmemiş

hokamola link' Alıntı:
[quote author=tomacco link=topic=2446.msg68169#msg68169 date=1323416632]
10 numara tespit olmuş okkk
[/quote]

Kesinlikle

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu ince uzun demire geçen hafta bende sabıka yaptım garajımda raylı sistem var kaldırımlar yüksek malum yan girmezsem altı değiyor hiç değdirmemiştim... Geçen hafta park ederken biraz daha yan girmem gerekirken yandaki araç sayesinde giremedim ve sol ön lastiğin yarım metre arkasındaki o çubuğu ezdirdim araç raya oturdu ufak bir zedelenme oldu o ince uzun demirde içim cız etti dedim yan marşpiyel gitti diye indim baktım marşpiyel pürüzsüz sadece o uzunlamasına olan demir biraz ezilmiş... Cumartesi günü ufak bir sürtme için Opan a gittiğimde sordum önemli birşey değil problem olmaz dedi bakan usta...

Bu arada tamponda sol farın altında 3 cm çapında alt alta 3-4 çizik var rütüş atsın diye gittim fırça ile boya sürdü şimdi daha çok sırıtıyor böyle binin boyaya gerek yok dedi nasıl gözüme batmadan bineceksem ufacık bişey ama sinek mide bulandırır

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Orhan UYAN link' Alıntı:
Bu ince uzun demire geçen hafta bende sabıka yaptım garajımda raylı sistem var kaldırımlar yüksek malum yan girmezsem altı değiyor hiç değdirmemiştim... Geçen hafta park ederken biraz daha yan girmem gerekirken yandaki araç sayesinde giremedim ve sol ön lastiğin yarım metre arkasındaki o çubuğu ezdirdim araç raya oturdu ufak bir zedelenme oldu o ince uzun demirde içim cız etti dedim yan marşpiyel gitti diye indim baktım marşpiyel pürüzsüz sadece o uzunlamasına olan demir biraz ezilmiş... Cumartesi günü ufak bir sürtme için Opan a gittiğimde sordum önemli birşey değil problem olmaz dedi bakan usta...

Bu arada tamponda sol farın altında 3 cm çapında alt alta 3-4 çizik var rütüş atsın diye gittim fırça ile boya sürdü şimdi daha çok sırıtıyor böyle binin boyaya gerek yok dedi nasıl gözüme batmadan bineceksem ufacık bişey ama sinek mide bulandırır

Çok geçmiş olsun. Rütuş boyasından sonra biraz pasta cila ile belki daha iyi olurdu sonuç.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun.

yasincan51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bi soruda ben sorabilir miyim :)

bu sol lastiğe çapraz uzanan bi boru gibi bişey var sağda var ama soldaki daha uzun o nedir abiler 1 haftadır benim arabada da gözüme çarptı kaldırıp baktırmadım ama aceb sağda da vardıda düşdümü diye de aklıma gelmedi değil :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

yasincan51 link' Alıntı:
bi soruda ben sorabilir miyim :)

bu sol lastiğe çapraz uzanan bi boru gibi bişey var sağda var ama soldaki daha uzun o nedir abiler 1 haftadır benim arabada da gözüme çarptı kaldırıp baktırmadım ama aceb sağda da vardıda düşdümü diye de aklıma gelmedi değil :)

Arka lastiklere mi uzanan? Watts bağlantıları mı? :)