Aracımın Altını Vurdum.

• Konuyu başlatan ugurdogan__
  • Başlangıç tarihi

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracımın Altını Vurdum.

Araçların %95 inde er ya da geç hasar gören, herhangi işlevi olmayan sac aksam..

Geçmiş olsun.

U

ugurdogan__

Bilgi Girilmemiş

Tolga KARACA link' Alıntı:
Araçların %95 inde er ya da geç hasar gören, herhangi işlevi olmayan sac aksam..

Geçmiş olsun.

Tolga Bey ilginiz için teşekkürler yalnız o bölge krikonun takıldığı yermiş.Başka bir konuda bahsederken Hakan Bey sayesinde ne işe yaradığını bulduk :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eğer kendi krikolarımıza mani olacaksa serviste ya da başka bir yerde düzeltilmeli, krikoyu engellemiyorsa zaten servislerde aracı herhangi yerinden kaldırıyorlar..

U

ugurdogan__

Bilgi Girilmemiş

Tolga KARACA link' Alıntı:
Eğer kendi krikolarımıza mani olacaksa serviste ya da başka bir yerde düzeltilmeli, krikoyu engellemiyorsa zaten servislerde aracı herhangi yerinden kaldırıyorlar..

serviste düzeltirim bir ara ama çok mani olacağını sanmıyorum.Aracın kendi krikosunun takıldığı yer.Ama kendi krikolarımı kullanabiliriz yine zannımca.

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Resimden görüldüğü kadarıyla aracınızdakı göçük birşeye mani değil kriko kullansanız bile krikoyu oradan değil biraz daha önden yada geriden kullanıyorsunuz AYRICA ORADAKİ  demirin ne işe yaradığını size şu şekilde açıklayım bir çeket düşün ceketin içinde astar vardır (ARABADA BOş şASE) ASTARIN ֜ZERİNE KALİTELİ BİR KUMAşLA KESİM YAPILIR VE ASTAR İLE birlikte güzelce dikilir(ON KAPUT-TAVAN GİBİ SENİN ARACINDA KAPI SACININ şASEYLE BAğLANTISI NIN YAPILDIğI ևİZGİ OLUYOR O BAHSETTİğİNİZ DEMİR) VE iç tarafta dışarıdan gorünmeyecek şekilde dikiş yapılır araçlarda da şase ile saç aksamlar dışarıdan görünmeyecek şekilde şaseye monte edilen yerler alt kısımda bahsettiğiniz yerden yapılır.UMARIM ANLATABİLMİşİMDİR.. 045thumbsup

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
Resimden görüldüğü kadarıyla aracınızdakı göçük birşeye mani değil kriko kullansanız bile krikoyu oradan değil biraz daha önden yada geriden kullanıyorsunuz AYRICA ORADAKİ  demirin ne işe yaradığını size şu şekilde açıklayım bir çeket düşün ceketin içinde astar vardır (ARABADA BOş şASE) ASTARIN ֜ZERİNE KALİTELİ BİR KUMAşLA KESİM YAPILIR VE ASTAR İLE birlikte güzelce dikilir(ON KAPUT-TAVAN GİBİ SENİN ARACINDA KAPI SACININ şASEYLE BAğLANTISI NIN YAPILDIğI ևİZGİ OLUYOR O BAHSETTİğİNİZ DEMİR) VE iç tarafta dışarıdan gorünmeyecek şekilde dikiş yapılır araçlarda da şase ile saç aksamlar dışarıdan görünmeyecek şekilde şaseye monte edilen yerler alt kısımda bahsettiğiniz yerden yapılır.UMARIM ANLATABİLMİşİMDİR.. 045thumbsup
çok güzel örneklendirmişsiniz bravo
+1

master34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gecmıs olsun dostum sanırm dogru anladıysam sorunu bu uzun demır dedıgın sanırm aracın kırıko yubası olan uzun ınce serıtdır ayrıca altını vurma durumlarına karsı ufakda olsa koruma saglar

U

ugurdogan__

Bilgi Girilmemiş

master34 link' Alıntı:
gecmıs olsun dostum sanırm dogru anladıysam sorunu bu uzun demır dedıgın sanırm aracın kırıko yubası olan uzun ınce serıtdır ayrıca altını vurma durumlarına karsı ufakda olsa koruma saglar

Saolasın.evt kriko yuvası.Ama ne olursa olsun insanın içi acıyor

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun.Allah daha kötülerinden korusun.