Aracımın Altını Vurdum.

• Konuyu başlatan ugurdogan__
  • Başlangıç tarihi

yasincan51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracımın Altını Vurdum.

sol lastiğe yanlamasına uzanan bi boru gibi bişey var ya o işte

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Çok geçmiş olsun. Rütuş boyasından sonra biraz pasta cila ile belki daha iyi olurdu sonuç.
Bende o şekilde düşündüm fırça ile rötuş yapan usta (nasıl ustaysa) sordum hiç gerek yok dedi. Fırça ile ince bir şekilde sürdü bu yeterli dedi bir pasta işlemi uygulasanız en azından daha az dikkat çekse diye sordum oralı bile olmadı. Kendim pasta uygulamak istiyorum. Önereceğiniz bir ürün varmı işe yarayacak kalitede ve nasıl kullanmalıyım doğru olarak yardımcı olurmusunuz.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Orhan UYAN link' Alıntı:
Bende o şekilde düşündüm fırça ile rötuş yapan usta (nasıl ustaysa) sordum hiç gerek yok dedi. Fırça ile ince bir şekilde sürdü bu yeterli dedi bir pasta işlemi uygulasanız en azından daha az dikkat çekse diye sordum oralı bile olmadı. Kendim pasta uygulamak istiyorum. Önereceğiniz bir ürün varmı işe yarayacak kalitede ve nasıl kullanmalıyım doğru olarak yardımcı olurmusunuz.

En sinir olduğum usta tipi.

-Hah oldu, güle güle.
-E ama belli oluyor.
-Olur o kadar normaldir, güzel oldu güzel oldu.
-Ama içime sinmedi sırıtıyor.
-Size öyle geliyor, bu kadar olur. İyi işte.
-E pasta cila en azından?
-Olmaz o onun üstüne, tutmaz, vernik yanar, tampon erir, plaka düşer, civatalar gevşer, ıvırızıvıralop bülübülü.. vs.

Madem iş yapmayacaksın, ustayım diye geçinme be adam.

Pasta cila konusunda daha bilgili arkadaşlarım size tavsiyede bulunacaktır kısa zamanda.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
En sinir olduğum usta tipi.

-Hah oldu, güle güle.
-E ama belli oluyor.
-Olur o kadar normaldir, güzel oldu güzel oldu.
-Ama içime sinmedi sırıtıyor.
-Size öyle geliyor, bu kadar olur. İyi işte.
-E pasta cila en azından?
-Olmaz o onun üstüne, tutmaz, vernik yanar, tampon erir, plaka düşer, civatalar gevşer, ıvırızıvıralop bülübülü.. vs.

Madem iş yapmayacaksın, ustayım diye geçinme be adam.

Pasta cila konusunda daha bilgili arkadaşlarım size tavsiyede bulunacaktır kısa zamanda.
Usta ile girmiş olduğum diyalog un birebir aynısı diyebilirim sadece fırça ile çiziğin üstünden geçti onu bende yapardım halbuki fotoğraf ile gösterebilsem çok daha iyi olurdu yarın bir çizik konusuda ben açayım bari boyadan önceki ve sonraki halide var usta dediklerimiz ne kadar yetenekli görelim :)