aracımı değiştireceğim yardım

batu-turk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımı değiştirmeye karar verdim 1997-98 model vectra alacağım hangi modelini tavsiye edersiniz 2.0cd nasıl bir araç yol bilgisayarı felan varmı donanım bakımından teşekkür ederim

masques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
98 vectra cd sahibiyim.Yol bilgisayarı var falan var.Full bi araba.Çekişide çok güzel zaten bilirsin vectraları.170 180 lere kadar çok hızlı bi şekilde hızlanıyor.170 ten sonra falan hızlanma biraz yavaşlıyo 240 a kadar yolu var fazlasını yapan varmı bilmiyorum :D

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
11-12-13-14 bın YTL cıvarında alınabılecek en gusel araba.bende daha 1 hafta once sattım vectramı.alırken dıkkat etmen gerekn bıkac husus soylemek ısterım.
benzınlıyse sehır ıcınde senı yakıt olarak baya bı terletır.ama alır almaz sırelı sıstem taktırabılırsın.
degısenının olmamasına gayret et.
110.000 km gecmıslere pek yaklasma
trıger setının nezaman degıstıgını muhakkak ogren gerekırse fatura veya servısle kanıtlamalarını ıste.
vergısının senelık 328 x 2 oldugunuda hatırlatmak ısterım.
temız bı vectra bulursan bıdaha vazgececegını zannetmıyorum...

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
110.000 km'yi geçmemiş olması konusunda düşüncelerin nedir bilmiyorum ancak 195.000 km'de 96 vectra b 2.0 sattı abim5 ay once.3-4 kere devir sensörü degişmesi ve ufak tefek şeyler dısında hicbir problem yoktu.Baskı-balata bile hiç değişmedi.Temiz kullanılmış bir otomobilse 200-300.000 km'ler bile roblem değildir bence

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o arac ıstısna olabılır ama genele baktıgınız zaman 110.000 km den sonra kı araclarda sorunlar yavas yavas kendını bellı etmeye baslıyor.cunku bu kmden sonra trıger setı tekrar bakılması degısmesı.devırdaım debrıyaj balatası vs daha ayrıntılı bakılması gerekıor.bırde 200-300.000 km gecmıs kac tane cok temız kullanılmıs bı arac gosterılebılır buda muamma!!

G

ghost ship

Bilgi Girilmemiş
bizde vectra 98 GLS 2.0 war... bundan önce cdx 2.5 v6 wardı...
ikisi de çok güzel özellikle uzun yollar için...
ama cdx ler bambaşka bişi herşeyiyle diğer vectralardan farklı
motor açısından, aksesuar açısından hem de çift egsoz vs...
CD ler de çok güzel full, tek büyük fark 2.0 olması
çok rahat bi araba..

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Temiz kullanılmış ve bakımları zamanında yapılmış bir vectra 3-4 tane 100000 km devirir.Tabiiki zaman geçtikce kontrol edilmesi gereken noktalar oluyor ama o noktalar tüm otomobillerde geçerlidir.Triger,devirdaim gibi parçalar 50-60000 km de olan araçlarda bile kontrol edilmeli ve gerekiyorsa zamanından önce değiştirmeli.Bodrum'da ikamet eden bir tanıdıgımızın 300.000 km'de vectra a gt'si vardı ve gayet temizdi/sorunsuzdu.

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o arac ıstısna olabılır ama genele baktıgınız zaman 110.000 km den sonra kı araclarda sorunlar yavas yavas kendını bellı etmeye baslıyor.cunku bu kmden sonra trıger setı tekrar bakılması degısmesı.devırdaım debrıyaj balatası vs daha ayrıntılı bakılması gerekıor.bırde 200-300.000 km gecmıs kac tane cok temız kullanılmıs bı arac gosterılebılır buda muamma!!

katılıyorum, fazla km sıkıntıyı beraberinde getirir vectralarda. birde ben aracın geçmişi hakkında bilgi edinebilme taraftarıyım. malum nasıl kullanıldığı çok önemli... ayrıca sattığınız aracı gördüm nette. kırmızı gls... süperdi. cd olsaydı hiç kaçırmazdım..

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katılıyorum, fazla km sıkıntıyı beraberinde getirir vectralarda. birde ben aracın geçmişi hakkında bilgi edinebilme taraftarıyım. malum nasıl kullanıldığı çok önemli... ayrıca sattığınız aracı gördüm nette. kırmızı gls... süperdi. cd olsaydı hiç kaçırmazdım..

cok tesekkurler aracım benımdı dıe soylmıyorum gercekten cok cok temız bı aractı.10 yasındakı bı aracın stepnesı bıle ınmemıs dusunun yanı.neysekı cok temız kalplı bı abımıze gıttı.herkese Allah hayırlı mal nasıb etsın