aracı otomatik vites olup atiker lpg kullanan var mı

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracıma lpg taktırmayı düsünüyorum en cazip atiker duruyor ancak otomatik viteslerde sıkıntı yaşanıyor diye bi söylenti var kullanan arkadasların fikirlerini bekliyorum

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şanzuman ile lpg'nin ne alakası var ki? x5 ler cherokee ler e serileri v.s bunlar da AT araçlar. AT da sıkıntı yaşansa yüz milyarlık araca niye taksınlar. Delinin biri kuyuya bir taş atmış, kırk akıllı çıkaramamış sözüne uygun olmuş bu söylenti

Son düzenleme:

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım otomatik casrtol yağ kullanıyorum........

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
romano adında bi tüp var bu tüpte otomatik vites icin ayrı yazılım var ustayla konustum o söyledi size baya tuhaf geldi heralde ben pek anlamadım

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şanzuman ile lpg'nin ne alakası var ki? x5 ler cherokee ler e serileri v.s bunlar da AT araçlar. AT da sıkıntı yaşansa yüz milyarlık araca niye taksınlar. Delinin biri kuyuya bir taş atmış, kırk akıllı çıkaramamış sözüne uygun olmuş bu söylenti

Araçlara yüz milyarlarca para verip üstüne birde dudak ucurtan vergiler veren adamlar lpg ye takılıyorya çözemiyorum.

kmp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracım tarife uygun:D

tek sorunum sabahları benzinden gaza geçiş zor oluyor 5 sn kadar gazı basılı tutabilirsem biraz titreyip ilerliyor. ama önümde arac varsa ayagımı çektiğim zaman stop ediyor otomatik olduğu için durup çalıştırıyorum

yeni takılacaksa tavsiyem tartarini

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Ben tüp taktırmadım ama yakıtla vitesin alakası neden olmasın ki. Hele de otomatik vitesle. en basiti gaz yemezse araba üst viteslere geçmez. Ya da dördüncü viteste seyir halinde stop eder. Sonuçta vites atması için devir artması lazım devir artması içinde yakıt karışımı. yanlış mı düşünüyorum yoksa

mratoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
easytronic şanzumanlı corsa aracımda atiker kullanıyorum herhangi bir sorun yok.olacağınıda sanmıyorum epey bir zaman oldu montajı yaptıralı.

kaplan27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 1996 opel astra cdx otamatik atiker sıralı sistem takdırdım 1 yıl oldu çok memnunum

yalnız ilk taktırırken montac çok önemli iyibir ustaya taktır kafan agrımaz

Son düzenleme: