araç tavsiye

aytac55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skoda nın superb combi modelide hoşmuş içide geniş gibi ama konfor konusunda tereddütdeyim o kadar para veripte şimdiki arabamı ararsam çok pişman olurum

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Düşündüğünüz araçlar, şu an sahip olduğunuz aracın tam olarak 6-7 katı meblalara satılıyor..Yani vectra b nin 7 gömlek üstü müdür passat ya da suber b?Tartışılır.. Demem şu ki; madem sosyal olanak verilmiş, fullünden alın derim..Aksi halde son söylediğiniz gibi, bir esprsi olmaz kanaatindeyim..

tuningseytan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skoda superb son derece geniş konforlu ve dolu bir aractır hatta söylediginiz araclar arasında en genişi ve konforlusudur.. bu arada c-max in otomatik dizelide benzinliside yok ( ford da calışıyorum ;))

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam biraz geç olacak ama, Volvo V40 önerebilirim, SWagon HB kırması bir kasası var, bagaj hacminin küçük olacağını hiç sanmam, dizel olsun benzinli olsun, her ikisi de turbo beslemeli ve deyim yerindeyse aracın it gibi gittiğini söylüyor test edenler, otomatik şanzımanlı modellerde powershift çift kavramalı teknoloji var, düşünürseniz bir göz atmanızda fayda var

aytac55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
v40 güzel araba ama bagaj ufak v70 in bagajı oldukça geniş ama kasası hoş değil sanırım passatta karar verecem

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süperb nin her kasasını denemiş biri olarak...bizzat söyleyebilirim ki mükemmel konforlu bir araçtır..hele arkadaki diz mesafesi acayip geniştir...arakdaki yolcular için mükemmel özellikle...sınıfının en genişlerinden...eski aracınız aklınızın ucundan dahi geçmez emin olabilirsiniz...gözünüzü ondan sonra yıldıza dikersiniz...

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İbrahim abininde dediği gibi süperb gerçekten son derece konforlu bir araç. temiz bir süperb sizi kesinlikle tatmin edecektir. ayrıca son söylediğine de katılıyorum. süperb'den sonra araçların nirvanası yıldızdan başka araç sizi kolay kolay tatmin etmeyecektir.

aytac55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün araştırdım bu iki arabanında hiç piyasası yokmuş bikaçgünden beri inceliyorum sadece bir kere variant gördüm super b hiç görmedim bukadar geniş ve kullanışlı araçların nasıl piyasası olmaz anlamadım

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
piyasa meselesi dediğim gibi milletimizin bu güne kadar skodayı ötelemesinden öne gelmekte. daha önce skoda kullanmamış bir insana desen skoda iyi falan büyük ihtimalle işe yaramaz vs bahane üretir. ancak kullananlara sorsan keyif aldığını söylerler (kişisel beklentilerde değişiklik olabilir.) gidip yakından inceleyiniz arabaları. konfor olarak bir fark yok fiyat dışında.