Araç Pert acil yardım!!!

yoharo_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 model beyaz 150.000km opel astra HB aracım pert oldu yarın eksper gelecek. Araç kasko değeri 16.500 TL .

1-Tamiri kabul etmez perte çıkmasını istersem bana ne kadar öderler???

2- aracın pert kaydı olup satışa çıkacağı zaman ilk önce bana sorarlarmış almak istiyormusunuz diye.Kaça satarlar sizce?

ne yapmalıyım bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. Kaza nasıl oldu merak ettim şimdi.
Ne yapacan hocam pert arabayı... Yenisini al

waziley

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Seninle pazarlık yapacak eksper en fazla vereceği para 16.000 tl.14 den başlar .Dikkat et diren.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın kasko poliçesindeki yazan pert kaydı ucretını aynı sekılde vermıyor , kullanma payı vs bır kac madde daha ortaya koyuyor.. Size tamiri yapılsın mı diye sorucaklar , hayır istemıyorum tamırını demenız yeterlı olacaktır.. Eger kıllık yapıp tamıre gıtmesını ısterse arac bı servıse bırakıldıysa tabandan hasarlı oldugunu ıbraz ettırın anında pert kaydını alırsınız

Siyah10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın kasko poliçesindeki yazan pert kaydı ucretını aynı sekılde vermıyor , kullanma payı vs bır kac madde daha ortaya koyuyor.. Size tamiri yapılsın mı diye sorucaklar , hayır istemıyorum tamırını demenız yeterlı olacaktır.. Eger kıllık yapıp tamıre gıtmesını ısterse arac bı servıse bırakıldıysa tabandan hasarlı oldugunu ıbraz ettırın anında pert kaydını alırsınız

arkadaşın söylediklerine ilave olarak 1 yıl önce 2000 model astra g hb At aracım yanma neticesinde pert oldu.Sigorta şirketi (araç 20.000 tl üzerinden kaskoluydu) daha önce en ufak bir kusuru yokken ve kaportada yanma esnasında yumruk kadar yanık varken sadece motor bölümü yanmıştı ve benim isteğim üzerine pert oldu araç neyse 13.500 para vermeye kalktılar 2 ay uğraştım ama sigorta acentem firmanın gözde acentesi olması nedeniyle 16.000 lirayı çok büyük uğraşlarla aldım.Bu arada acente çok yakın arkadaşım yabancı olsam hayatta uğraşmazlar..
bu kadar uzun neden anlattım siz kendiniz benim deneyimime göre kendinize bir pay çıkartın.. Ama yaptıkları şu piyasadan çacık arabaları resimleriyle birlikte fiyat alıyorlar yıpranma ve o andaki kasko bedelini kıyaslayıp bir fiyat veriyorlar.. Yukarıda arkadaşın dediği gibi 16.000 verirlerse hemen alın arkanızada bakmayın derim..

umarım istediğiniz olur ama zor bir süreç sizi bekliyor kolay gelsin....