Araç İçi Takip Kamerası Kullananlar Öneriler

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Bataryalı modeller hakkında ne düşünüyorsunuz.batarya ölse dahi araçtaki şarj ile kullanamazmıyız

Sony Z5 ile gönderildi

Kamaranın bataryası ölse de araç şarjıyla kullanabilirsiniz. Onda sorun olmaz. Ben 3-4 senedir kullanıyorum, pili ölmüş ama kontağı açtığım anda çalışıyor ve kontağı kapatınca da kapanıyor. Pil sıfır yani. Ama hala çalışıyor. :)

Astra97

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar konu sadece kullanılan marka model ve olumlu olumsuz tecrübelerle sınırlı kalırsa daha iyi olur.Forumda bir çok konu dağılmış ve konu amacından dışarı çıkmış olduğu için tekrar başlık açmak zorunda kaldım.

Astra97

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dome GS90 C.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çift kamera mı tek kamera mı?Performansı görüntü kalitesi ses kalitesi nasıl?Araç elektriğinden mi yoksa pille mi çalışıyor?

ecuadorm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çift kamera mı tek kamera mı?Performansı görüntü kalitesi ses kalitesi nasıl?Araç elektriğinden mi yoksa pille mi çalışıyor?
Tek kamera. Ön kısmı cekiyor. Arka icinde planlarim var ama uygun bir model ariyorum hala. Hem ekonomik hemde görüntüsü kaliteli olmali.

Görüntü kalitesi guzel. Cesitli modlar var 2160p di sanirim ama tv ve monitorlerimiz agirlikla full hd oldugu icin Full HD HDR kayit yapiyorum. Hdr secenegi daha iyi görüntü sağlıyor. Model pilli ama pili bitik vaziyette. Cok fazla dayanmiyor. Zaten pil arac kapandigi zaman kaydi bitirip kamerayi kapatmasi icin pil kapasitesi yeterli. Kapasitorlu modelleri var. Pilli modellere nazaran daha cok önerilmekte. Pilin şişme sorunu varken kapasitorlu modelde boyle bir problem yok ve yuksek sicaga dayanabiliyor.

Enerji icin kendi adaptoru var. Surekli kullanim icin adaptor sart ya da adaptorun voltajinda enerji saglayan akuden direkt calismayi saglayan ceviriciler var. Bunlarda kullanilabilir. Lakin bu aletler kamerayi Surekli aktif tuttugu icin akuyu bitirebilir. Bunun icimde koruma devreleri mevcut. En garanti yontem powerbank a baglama bence. Arac her calistiginda hem powerbank sarj olur hemde kamera surekli aktif olur.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Beni en çok bu batarya işi korkutuyor. Malum aracın içi yaz aylarında cehennem misali ısınıyor ve batarya patlar korkusu var şahsen bende.

ecuadorm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beni en çok bu batarya işi korkutuyor. Malum aracın içi yaz aylarında cehennem misali ısınıyor ve batarya patlar korkusu var şahsen bende.
Bunun için kapasitorlu model tercih edebilirsiniz. Yeni çıkan ürünlerin çoğunda artik pil yerine kapasitör kullanilmakta.

Astra97

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar marka ve model tavsiyesi ve kullanıcı tecrübesi amaçlı ben bu konuyu açtım.Daha önce açılan konularda da konu başlığı başka içeriklere kayıp konudan konuya atladığı için cevap alamadım.Lütfen konuya katılımcılar konu amacında kalsın.Forum içinde takip ettiğim çok konunun içeriğinden farklı yerlere kaydığında konudan saptığını gördüğüm için cevap bulamayınca yeni başlıklar açmak zorunda kalıyorum yine.