Araç içi kamera

myalcinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,
Geçenlerde araç içi kamera satın alıp aracıma taktım. Elektriği de çakmaklıktan aldım. Sorun şu, çakmaklıkta sürekli elektrik var, aracı kapatınca kamera kapanmıyor.
Aklımda yapmayı planladığım iki yol var. Çakmaklığı kontaklı birlikte çalışır hale getirmek mi daha kolay olur yoksa kontaktan elektrik almak mı daha kolay olur.
Bu işler için Ankara'da tavsiye edeceğiniz elektrikçi var mı.
Teşekkürler.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Gidenlerin yaptığı yorumlara göre Şaşmaz'daki Platin oto elektrikçisinden çok memnunlar.

• Beğen
Tepkiler: myalcinoglu

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Arac ici kameralarda uyku modu oluyor genellikle baktinizmi acik olmasinin sebebi icinde belli sure goturen bataryasinin olmasindan kaynaklaniyor olabilir

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çakmaklık değilde batarya dan dolayı kapanmıyordur belki o da en fazla 15 dk sürer

myalcinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Gidenlerin yaptığı yorumlara göre Şaşmaz'daki Platin oto elektrikçisinden çok memnunlar.
Şaşmazdaki Platin Oto Elektriğe gittim. Güzel bir şekilde kontağa bağlı şekilde montajı yapıldı.

• Beğen
Tepkiler: smihci

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ayarlarına bakmanızı tavsiye ederim, bu tarz kameralar kendiliğinden uyku moduna geçerek. Araç kontağını çalıştırdığınızda tekrar aktif hale geliyor. Bence bu şekilde bir şeye gerek duymayacağınızı düşünüyorum, yani elektrik aksamıyla uğraşmanıza gerek olmadığını düşünüyorum.