AraÇ geÇ ÇaliŞmasi

Ahmet becit

Kayıtlı Kullanıcı
78-Karabük
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, aracım özellikle sabahları geç marş alıyor, ve ayrıca ısındıktan sonra herhangi bir yerde 5-10 dk durup tekrar çalıştırmak istediğimde ise yine geç alıyor, cumartesi günü ustaya götürdüm, benzin pompası geri kaçırıyordur ondandır dedi, ve değiştirdik, aradan 2 gün geçti yine aynı, bujiler yeni ateşleme bobini yeni, sizce neden olabilir.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
krank devir sensöründen de olabilir, bende de aynı sorun vardı değişince düzeldi

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
enjektör

burakdoker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorunla 1 yıldır uğraştım. Çözüm en basit parçadan çıktı. Az kalsın bana mazot pompasını değiştirteceklerdi (6000TL).
Marş motoruna bakım yaptırttım ve sorun çözüldü. He maliyet mi? O da 250TL.

aliihsan93

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Iyi akşamlar Ahmet Bey. Aynı problem bende de oldu. Sebebi acemi tamirci çözümü usta tamirci.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aliihsan93

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pardon devam edemedim. Arabanın triger kayışını degistiriken kaydırmışlardır. Bilen bir usta dakikada halleder.

aliihsan93

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önceden bende marşa yarım dakika basıyordum araçta düşük rolanti gibi problemler oldu. Titreme falan. Şuan canavar gibi. Bakımı aceleye getirip arabanı her tamirciye emanet etme.

ismail08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yüzzde 90 krank devir sensörü , aynı arıza benim başımada geldi, benzin pompası değişti , ama çare olmadı. krank devir sensörü değişince aracım düzeldi. allah kolaylık versin

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg varsa regülatör, gaz kesici ve enjektör kontrolü yaptırın. bunlarda kaçırma varsa araç ilk çalışmada ve 10 dakikalık bekleme sonrası çalışmalarda zengin karışımdan zor çalışır. devir sensöründe problem olsa hem arıza ışığı yakar hemde herzaman geç çalışır. bu sorunu 3 defa yaşadım. ikisinde regülatör değişimi yapmak gerekti biri devir sensörü arızası nedeniyle sensör değişimi ile düzeldi. dediğim gibi sesorde arıza ışığı yanar.

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet becit

Kayıtlı Kullanıcı
78-Karabük
Siteyi ziyaret et
Kıymetli arkadaşlar, sorunum ile ilgili krank devir sensörünü değiştirdim fakat değişen bir şey olmadı, ustam bana benzin pompası geri kaçıkıyor, benzin pompası takım olarak komple değişecek diyor, araştırdık 825 tl+kdv fiyat çıkıyor, artık iyice yoruldum, bu marş sorunundan lütfen değerli bilgilerinize paylaşırmısınız.