Araç Çalışmıyor .

Aes01

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Merhabalar. Araç Astra j 2011 otomatik 1.4 turbo enjoy plus . Araç yolda giderken kendi kendine söndü ve bir daha çalışmadı ustaya götürdük anahtarı tanımıyor filan yaptık dedi aldık aracı.gene aynı sorun başımıza geldi yolda giderken gaz kesti vitesleri tek tek düşürdü ve en son stop edip birdaha çalışmadı.Konuları okudum krank devir sensörü den şüpheleniyorum daha önce yaşayan varmı varsa nasıl düzeltiliyor bu.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Merhabalar. Araç Astra j 2011 otomatik 1.4 turbo enjoy plus . Araç yolda giderken kendi kendine söndü ve bir daha çalışmadı ustaya götürdük anahtarı tanımıyor filan yaptık dedi aldık aracı.gene aynı sorun başımıza geldi yolda giderken gaz kesti vitesleri tek tek düşürdü ve en son stop edip birdaha çalışmadı.Konuları okudum krank devir sensörü den şüpheleniyorum daha önce yaşayan varmı varsa nasıl düzeltiliyor bu.
Arıza kodu vardır onları bize söyle

Aes01

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Arıza kodu vermiyor araç

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et

Aes01

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Yarın öyle yapacagım inşallah bi donuca varırız.

Aes01

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Dün yaptık diyip verdi ustalar illa da anahtar beyni diyorlar artık neyse bu anahtar beyni ben krank sensörü diyorum o diyor anahtar beyni çekici gelecek şimdi tekrar anahtar beyni yapılacakmış.bakıp görelim