Araç boyama

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence gidip mat siyaha kaplatın...ben yani boyatacağıma öle yapardım...ama tabiki tercih meselesi...

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski araçlarda kaplamada sorun çıkarabilir. Kaplama yapılan yüzeyde önceden bulunan boyanın kaplama söküldüğünde sıkıntı yarattığını duymuştum. En temizi boyatmaktır. Kaplamada bir seçenek.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merakımdan soruyorum arkadaşlar, aracı kaplatınca dıştan bir müdahale olmadıkça soyulma yırtılma tarzında şeyler olur mu? Yani tabiri caizse kavlar mı diyeyim?

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazı firmalara garanti veriyorlar folyolarına. özellikle bir fransız markası 10 yıl garanti veriyor ve söküldükten sonra boyaya zarara vermediğinide garanti ediyordu ;) en pahalı folyolardan birisi ama :)

berk_ay87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de boyatmayı düşünüyorduma ma fiyatları görünce vazcaydı :/

ergin.kilic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en güzeli boyatmak kaplama filan hıkayee boyaya zarar vermıyen folyo yoktur. buda kocaman bı yalan bence 3-5 lira fazla olsn temız olsn boyat ben komple renk değiştrdim yaptım hiçte bi sıkıntı yok :dil:

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En güzeli ve mantıklısı kaplamadır Ankarada GMC kaplamanın kapladığı araçlara bi bakın isterseniz adamlar Ferrarileri Bmwleri Mercedesleri kaplıyo onların boyası mı değerli bizim araçların boyasımı onlarınkine zarar gelmiyo bizimkine mi gelecek. Bence kaplama yaptırın.