Arabayı cizmişler bende kafayı çizmek üzereyim

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardes cok gecmiş olsun.cizikler galiba cok derin degil gibi pastayla kapanır gibime geliyor

tween&ozy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük alışveriş marketlerinde bazı pasta cilalar yanlarında aracın rengine göre kalem şeklinde kapatıcı oluyo.çiziği temizledikten sonra kalemi uyguluyorsun ve üstüne cilasını yaptığında çizik belli bile olmuyo..
aracım lacivert olmasına rağmen çiziği kapattı.. bende rahatladım..öneririm

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
gecmıs olsun yazıkya vay serefsızler

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük alışveriş marketlerinde bazı pasta cilalar yanlarında aracın rengine göre kalem şeklinde kapatıcı oluyo.çiziği temizledikten sonra kalemi uyguluyorsun ve üstüne cilasını yaptığında çizik belli bile olmuyo..
aracım lacivert olmasına rağmen çiziği kapattı.. bende rahatladım..öneririm
dediğiniz çizik giderici 5 10 yıkamaya anca dayanıyor

BL@DE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
içim pişti valla ne zorun vardıda çizdin be şerefsiz:mad: bu hiç olmazsa çizik bizim arabanın geçen fark ettim hayvanın biri birşey çarpmış ön yolcu kapısının arabanın tam çizgisinin geçtiği yeri hem ezmiş hemde zedelemiş yani tamda arabanın hatlarının olduğu yer helal olsun dedim bu kadar kötü edilebilirdi ışıkta yandan bakınca parlıyor pis pis:mad: sonuçta araba sokakta duran bir mal ne kadar sağlam kalabilirki herkezin başına geliyor yapacak birşey yok üzülmeyede değmez kafanıza takmayın derim çok geçmiş olsun son olur inşallah...

saygılar...

SAINT06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boyatsan satarken gıcık olduğumuz laf.. ***Abi değişen var bu arabada :mad: Boyatmasan Sırıtıp duracak gördükçe gıcık olup arabadan soğuyacaksın :eek: Ne deyim böyle babası olmayanları allah ıslah etsin.. Geçmiş olsun kardeşim..

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.ne alaka bilmiyorum ama aklıma dün gördüğüm bir yazı geldi paylaşmak istedim=Elini tutmazsan Adı YETİM kalır...

osman70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onu yapanları bi bulcaksın öle çizlmez böle çizilirr.hayır ne anlıyorlar anlamıyorumm...

aydın80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şerefsiz bunlar abi ,
benimde aynı şekilde arka bagaj kapağını çizmişler
ama allahtan çizdikleri anda yakalamıyoz , bu defa bi çizik için adamı katil ederlerlar.geçmiş olsun pasta cila biraz kapatır