Arabasını Yıkattığı Gün Yağmur Yağanlar Klübü!!!

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
o günden sonra sürekli yağsa kış vakti yıkattım eşşeklik bende diyeceğim abi ama hava tahminlerini inceledim ettim 2 hafta yağmur yok görünüyordu. zaten sadece o gece yağdı ve ondan sonra bir daha yağmadı.

bugün yıkatayım diyordum hava yağmur yağacak gibi karanlık ve bol bulutluydu, yıkatmaktan vazgeçtim bulutlar kayboldu güneş açtı :D isyan ettim yıkatmıyorum lacivert araba beyaz olacak neredeyse :D

Bir Meteoroloji çalışanı olarak utandım :D

Tuncay24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 Hafta önce arabayı yıkamıştım. Fazla kirlenmedi 1 hafta sonunda. Bugün 7 saattir aralıksız yağan yağmur tertemiz yaptı. İçi zaten temizdi. Yani bende bugün tam tersi etki yarattı.:D

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha bugün şakacı arkadaslarım aracı pis görünce yazı tahtası yapmıslar.yıka beni yakışmadı bu vs diye :) bindim araca yıkatayım dedim sonra yıkattıgım ve yagmurlu günler aklıma geldi vazgeçtim..bi saat sonra yağmur yagdı :D

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Eskiden Tigram varken yazın özellikle 2 günde bir araba yıkardım. Hatta sırf araba yıkamak için Yağmur yağsın diye dua ederdim :D Araba yıkamak ayrı bir tutku ya birde ilk göz ağrın olunca yanında yatasın geliyor.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sizi bilemiyorum ama arkadaşlar ben bir arabayı yıkamaya başladığım da sanırım 3-4 saat sürüyor yaw sonra iki gün kendime gelemiyorum :D

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Sizi bilemiyorum ama arkadaşlar ben bir arabayı yıkamaya başladığım da sanırım 3-4 saat sürüyor yaw sonra iki gün kendime gelemiyorum :D

Benim de uzun sürer :) Ne zaman yıkasam kesin yağmur yağar. Yazın da kesin kuş pisler olmadı 10 dakika sonra 1 parmak toz olur :)
En uyuz olduğum şey de, davlumbazı deli gibi temizler simsiyah yaparım kesin yolda su olur, yol değiştiririm. :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Alican zaten birde araç koyu renk ise temizle de temizle arkadaş gökte uçan toz tanelerinin tamamı gelir zırt diye aracın üzerine konar mı? evet konar araç koyu renk çünkü :D