Arabasını Yıkattığı Gün Yağmur Yağanlar Klübü

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün olduğu gibi bana sık sık oluyor başka kimler var ? :D

(Bütün gün güneşli hava zart diye kapanıp şok etti beni)

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ahhh Ah kaderdaş arkadaşım Burak yıkatırım yağar , kendim yıkarım gene yağar 0 araba aldım geçen ay hava güllük gülüstanlıktı arabaya bindim 1km gitmedim başladı yağmaya nasıl içim gitti anlatamam.
Ayrıca yıkadıktan sonra sevgli kuşlarla da muhabbeti olur onu hiç söylemiyorum kuşların popolarında bir dedektör var sanırım yenı yıkanan arabaları anında buluyorlar

yeniceri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hah yaa... bende nerde benim gibiler diyodum. ayda bi kere araba yıkarım. o günde yağmur yağar. sonra bi ray leş gibi gezerim. o gün yağdı diye ertesi gün yıkasam akabinde bir daha yağar. ben temiz arabaya binemem. sanki ilahi güç beni takip ediyor(tövbe estağfurullah):D

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya 2 hafta önce sıfır bravo almıştım işte ben de, boya koruma yapılarak teslim edilmişti. çağırdılar ilk yıkama ve boya korumanın kontrolü için. çok güzel tertemiz teslim ettiler yine, eve geldik, saat 5 gibi bi baktım acayip yağmur yağıyo. ya biraz temiz temiz gezseydik yahu :D

cmb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende kendim yıkayınca 1 güne kalmadan yağmur yağıyor arabada beyaz olduğu için hemen çamurlanıyor :(
yıkattırınca en fazla 2 gün temiz kalır :D

zmeric

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bende bu klübe üyeyim malesef

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya hiç açmayın bu konuyu hep böyle oluyo sanki beni bekliyor yağmak için :D

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beni de ekleyin. bugün var mesela :) onun dışında bir kere arabayı yıkatıyorum günlük güneşlik tam yıkanması bitti yağmur bastırdı gitti bizim yıkama. bir kere de kışın yıkattık çok güzel oldu cepaya gittik yemek yiyoruz tel ettiler acayip kar yapıyor yolda kalma dediler ben o zamana kadar farkına bile varmamıştım meğer fırtına çıkmış eskişehir yolunda göz gözü görmüyordu kar yağışından gene karambole gitti tabi bizim yıkama :)

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benide yaz.. hatta başkanlığa da adayım.

Eğer ileride kuraklık olursa çok para kırarım ama.. Yağmur duasnına falan gerek yok, ben arabayı yıkayım BORAN olur..