Arabasını Yıkattığı Gün Yağmur Yağanlar Klübü!!!

opelc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazen okurdum üye arkadaşların mesajlarından aracımı yıkattıktan sonra yağmur yağıyor diye.Okuyunca bende derdim kesin benimde başıma gelir diye :maden: İlk arabamızı ilk kez yıkamaya götürdük.İşte tamda bugün Konya'nın soğuk ve kuru havasından, güneşli, iyi bir havayı fırsat bilip.İs ve pisten kirlenen arabamızı yıkattım ve araba parladı :) ama malesef yağmur yağıyor... Artık bende
"Arabasını Yıkattığı Gün Yağmur Yağanlar Klübüne" üyeyim... :rakir: :rakir: :alkis:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ya sorma aynısı benimde başıma çok gelir. Hatta arabam daire otoparkında güzelce yıkattım birde cila filan aldım ve başladım cila atmaya ama kaç saat uğraştım bilemiyorum ama aradan yarım saat sonra verdi yaradan rahmetini :D benim araba benekli dalmaçyalıya döndü hehe

uslanmaz1991

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya sorma aynısı benimde başıma çok gelir. Hatta arabam daire otoparkında güzelce yıkattım birde cila filan aldım ve başladım cila atmaya ama kaç saat uğraştım bilemiyorum ama aradan yarım saat sonra verdi yaradan rahmetini :D benim araba benekli dalmaçyalıya döndü hehe

abi ben burada soğuktan arabayı yıkamayı unuttum :) ne zamandır sıfır dereceye hasretiz :) ah yıkasak ta yağmur yağsa :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
abi ben burada soğuktan arabayı yıkamayı unuttum :) ne zamandır sıfır dereceye hasretiz :) ah yıkasak ta yağmur yağsa :)

:) Vallahi kardeşim sizin oralarından durumu belli ne desen haktır yani her zaman söylerim eğer sizin oralara yağan kar Ankara'ya yağsa yeminle 3 ay yollara çıkamayız da fazlasını bilmem :D

uslanmaz1991

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) Vallahi kardeşim sizin oralarından durumu belli ne desen haktır yani her zaman söylerim eğer sizin oralara yağan kar Ankara'ya yağsa yeminle 3 ay yollara çıkamayız da fazlasını bilmem :D

yakında foto arşivi yapacağım :)

ama artık burada ne kadar kar yağarsa yağsın devletin titiz çalışması yolları açıyor

daha karı ilk düştüğü zaman 8-9 aralık tam ankara - kırıkkale yolunda aşırı buz vardı sizin oralarda tekin değil ben ordan geçerken tahmini 10 araç birbirine girmişti ...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
yakında foto arşivi yapacağım :)

ama artık burada ne kadar kar yağarsa yağsın devletin titiz çalışması yolları açıyor

daha karı ilk düştüğü zaman 8-9 aralık tam ankara - kırıkkale yolunda aşırı buz vardı sizin oralarda tekin değil ben ordan geçerken tahmini 10 araç birbirine girmişti ...

Aaa evet bak söylediğin yer çok tehlikeli oralar cam gibi olur gizli buzlanma filan çok olur birde yolu bilmeyen biri isen yandın demektir. Eskiden çok fazla köye gider gelirdim. O yüzden araç üzerinde çivili lastikler kullanırdım. Buzdan kaymayayım diye ama yine de çok tehlikeli ora. Şakası olmaz oranın ;)

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
2 ay yıkanmayan arabamı yıkattığım, cilalattığım ve boya koruma yaptırdığım gece yağmur yağdı ve o günden beri tek damla yağmur yağmadı (3 hafta) :D

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Arabayı özellikle yağmur yağarken yıkattığım çok olmuştur ne de olsa vectra hastalığı:)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
2 ay yıkanmayan arabamı yıkattığım, cilalattığım ve boya koruma yaptırdığım gece yağmur yağdı ve o günden beri tek damla yağmur yağmadı (3 hafta) :D

Adamın zoruna gidiyor değil mi? Tam parlatmışsın karşına geçmiş bakıyorsun ve sonra şakur şukur yağmur sende elinde bez burnunu sil dur hehehe

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Adamın zoruna gidiyor değil mi? Tam parlatmışsın karşına geçmiş bakıyorsun ve sonra şakur şukur yağmur sende elinde bez burnunu sil dur hehehe

o günden sonra sürekli yağsa kış vakti yıkattım eşşeklik bende diyeceğim abi ama hava tahminlerini inceledim ettim 2 hafta yağmur yok görünüyordu. zaten sadece o gece yağdı ve ondan sonra bir daha yağmadı.

bugün yıkatayım diyordum hava yağmur yağacak gibi karanlık ve bol bulutluydu, yıkatmaktan vazgeçtim bulutlar kayboldu güneş açtı :D isyan ettim yıkatmıyorum lacivert araba beyaz olacak neredeyse :D