arabasına özel (seri veya uyumlu) plaka alanlar kimler :) ?

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konya'da trafik şubede bu torpilli plaka işlerine bakan bir komiser var Allah düşman başına vermesin! Bi insan anca o kadar katı, ters ve anlayışsız olur. En son aldığım araç şuanki kullandığım Corsa, diğer araçlarımızda olan KC harfli plaka alacaktım (Soyisminizin harfleri) istediğim harflerde 10-11 tane boşta plaka vardı. Tabi özellikle istediğin bir harf numara olduğu zaman emniyete yardım mahiyetinde bir para tahsil ediyorlar, fakat hiç makul olmayan bir rakam talep etti benden, bende biraz yüzsüzlük ettim dediği rakamın altında bi rakam teklif ettim. :D Sonuç olarak hiç bişey değişmedi tabi, sıradaki seriden plaka verdiler, Allah'tan o gün yeni seri yerine eski serilerden 2 harfli plakalar veriliyormuş, idare eder bi plaka aldım artık. Ama dediğim gibi sırf komiserin inadı yüzünden istediğim plakalardan birisini alamadım, Konya'da bu işte resmen ciddi paralar dönüyor trafik şubesinde, bir çözüm bulmaları lazım bir an önce.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
benim en özel plakalarım

06 MIT.... ve 06 BC .... idi :)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Keske turkiyede harf yerine direk isim olsa plakalarda. Mail adresi almak gibi olsa mesela. Ve plakalar araca değil şahsa sabitlense. Mesela 34merthan01 - 34Merthan02 gibi.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Plaka olayına bende çok takılıyorum. Bundan önce Corsa vardı FK929 nedense hoşuma gidiyordu Astraya plaka alırken 35AST.. Yada 35UND.. Olsun istedim ama trafikteki memur bağış bile kabul etmedi.Dalga gecer gibi sıradan veriyorum iste dedi :mad: Özellikle Bucada istemeyeceğiniz kadar 35DA.... Var

valdez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vf 040

hemen hemen bütün araçlarımda isim veya eşimin ismini tutturdum.ama 040 olayı ilk defa oldu...kırşehir....valdez fatih...:maden:

ayrıca arkadaşlar foto ekleyemiyorum yardımcı olurmusunuz...

Son düzenleme:

valdez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jpg.gif
100_1827.jpg
jpg.gif
100_1827.jpg

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Memleketimin plaka numarası olmasını her aracımda istiyordum ancak geçen sene aldığım şahinde denk gelmişti EGP 44 onuda vermiyelim dedik çok uzun iş dediler içim acıyarak verdim :)