Arabam çalindi

melihoral

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşim Geçmiş Olsun Allah Onlarin Ayağini Bir Yerden Dolandirir Mutlaka Allahtan Korkan Kişi O Işi Zaten Yapmaz Ya

SSB_BASOGLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazık olmuş üzüldüm geçmiş olsun azmederek çalışmaya devam ALLAHsana daha güzelini nasip etsin

SAINT06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun kardeşim adaöın resmi felan yokmu nasıl yardımcı oluruz sana bize biraz bilgi ver dolandırıcrılıktan dava aç ve inan onun mutlaka bu konu ile ilgii öncedende dosyaları mevcuttur köpek bok yemekten vaz geşçmez sana yardımcı olmak isterim

Büyük geçmiş olsun... yardımcı olmak isteriz ama ne yapabiliriz :sorry:

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı tanıdık güvenilir birine satma gibi imkanınız yoksa 500-600 lira zarar edip opelin resmi 2. el birimlerini ve kurumsallaşmış diğer 2. el otomotiv firmalarını kullnmak en akıllıca olan şey bence. Bir de siz siz olun para almadan arabanın satışını vermeyin, para aldıktan sonra da mutlaka satışı yapın, arabanın noter satışını yapsazsanız araba sizin üzerinize görüneceğinden bir sürü sorun yaşama ihtimaliniz var.

Aman dikkat çok sakat işler araba alım satış işleri.

Bu arada Özgür arkadaşımıza da geçmiş olsun diyorum. Yasal olarak kendini çok zor duurmda bırakmışsın keşke... ile başlayan cümleler kurmak anlamsız olacak o yüzden kurmuyorum. Ama elinden ne gelirse kullan, belki işe yarar.

ewo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun kardeş. diyecek bi söz yok o adamlara ama bir gün bunların hesabını verecekler.

M. Özgür GÜRPINAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmis olsun Ozgur kardes moralini bozma sen...bu arada galeri ismini soylemende sakinca yoksa soyler misin...

YILDIZ OTO & EMLAK

TAHİR YÜCEL 0 535 554 72 48 TABİKİ OLAYDAN SONRA TELEFON KAPANDI TELEFON KENDİ ÜZERİNEYDİ TAHİR YÜCEL ERZURUM ŞENKAYA YAYLAMEŞE NÜFUSUNA KAYITLI.