arabada en güzel renk seçimi hangisi ..?

arabada en güzel renk seçimi hangisi ..?

• Kullanılan toplam oy
    205

muhammed201

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Keşke anket hangi renk yakışır olarak değilde kimin arabası ne renk diye sorsaydı. Herkes kendi arabasının rengini söylüyor. Milletçe böyle benciliz işte. Kendi acizane fikrim bi arkadaşda beyaz golf var birisinde de beyaz passat, mükemmel ötesi duruyor, hiç bir renk o kadar yakışmaz bir arkadaşta gece mavisi şeklinde bir palio var, beyazınıda gördüm kırmızısınıda hiç birisi o arabaya o kadar yakışmıyor, bende kırmızı opel var, aynı modelin beyazını gördüm açıkcası benim araçtan daha iyi gösteriyor, kısacası beyaz ağırlıklı olmak şartıyla arabanın modeline göre değişir bu işler. Kendi zevkim baz alındığında tabi.

mukan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siyah güzel bir renk ama söz konusu astra G olunca oyum kesinlikle beyaza .Üzerine yapıştırılan folyo ve stickerlar kendini on numara gösteriyor.

scarface24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese merhaba. 1 hafta önce yeni astra 1.6 edition hb benzinli phantom gri (fümede diyebiliriz) modeli için bayiye gittim ve 39000 tl ye anlaştım. aracın önce 11inde türkiye'ye gümrüğe geleceğini ancak gecikme olduğunu ve 16 Ekimde gümrüğe geleceğini söylediler. yani böylelikle 20'si gibi elime geçeceğini belirttiler. Aslında sorun burda değil renkte. phantom gri (füme) rengin aslında asteroid grisi olarak geleceğini ve bu rengin phantom gri(füme) renginin aynısı olduğunun garantisini verdiler. ancak opel ana sayfaya baktığımızda bu asteroid grisi rengin kahve tonları içerdiği görülmektedir. kafama soru işaretleri takıldı. araç gelmeden renk sıkıntısına düştüm. bu asteroid rengi nasıl bir renktir. phantom girisi(füme) renkle aynı mıdır. bu konuda acil bilgiye ihtiyacım var..