Antalya Opel Teknik Servis ÖNERİLERİ ?

cnrylmz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar , Antalyada Opel Teknik servis önerilerinizi bekliyorum ! ?

evrim0626

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende arabamı antalya dan aldım ailem antalyada. ben orda eski sanayide mustafa ustaya götürüyorum sanayiden bi tanıdığım tavsiye etmişti ilk aldığımda. adres olarak aklımda yok ama arabaya inince yağ kartından bakayım adresine ben memnunum ustamda. şubatta 120 bin bakımına da sokacam

cnrylmz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamamdır hocam aracına ındıgınde yazarsan sevınırım , teşekkürler.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
ben akdeniz sanayide OPEN OPEL SERVİSE gidiyorum. çok memnunum. 1 senedir enufak bir yamuklarını görmedim :) orda mehmet usta var. telefon numarasını istersen verebilirim. bu arada antalya ahalisi forumunu takip et. antalyalılar burda. linki aşağıda :)

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=28633&page=111

cnrylmz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler merthan :) Artık orayı da takip ediyorum. Valla artık bende birine güvenip arabanın bakımlarını yaptırayım diyorum 1 2 tane kafama takılan problemı var sonra 15 000 km bakımına kadar sanayiye gitmek istemiyorum :)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
problemler neler mesela? belki bizim bildiğimiz birşeylerdir. bakım için filan mehmete gidebilirsin. çok güvenilir biridir. istersen bir cumartesi beraberde gidebiliriz. tanıştırım senide. ben genelde cumartesileri uğrarım mehmede.

cnrylmz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Problem mi yoksa 1,2 Araçlarda olabilecek unsurlarmıdır bilemiyorum . 2500dd giderken motorda titreme oluyor 3000dd gelınce rahatlıyor.

2500dd sanki arkamdan biri çekiyormuş gibi oluyor , gazı tahmin ettiğim sekilde almıyor :) Ama herşey bu 2500dd oluyor . Üst devire geçer geçmez ses gidiyor ve rahatlıyor araba.

Yada ben bundan onca 1,6 Alfa Romeo 147 kullanıyordum o yüzden mi böyle hissediyorum bilemedim.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
bir bakmak gerekir. benimkindede 2000-3000 arası titreme vardı. aks kolundanmış. hatta canerdede şuanda aynı sorun var. istersen cumartesi mehmete gidip gösterelim.

cnrylmz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir bakmak gerekir. benimkindede 2000-3000 arası titreme vardı. aks kolundanmış. hatta canerdede şuanda aynı sorun var. istersen cumartesi mehmete gidip gösterelim.

Zincir bana dert yaşatmasın da diğerlerini umarım çözeriz , Aynen çok iyi olur gidebilirsek. Haberleşiriz.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
zincir ses yapıyormu? rolantide filan? yapmıyorsa sorun çıkaracağını sanmıyorum.