Ankaradan Selamlar

serkan06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, ismim serkan bugün 2007 astra cosmo sahibi oldum ve forumunuza üye oldum herkese selamlar, fakat aracımla ilgili bir iki sıkıntım var selam vermişken sorayım dedim mahsuru yoksa, benim araçta xenon yok ve cruize kontrol yok, cosmolarda bunlar standart değilmi? benim araçtamı bir problem var :((( araç 2006 12.ay trafiğe çıkışlı. :((

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoş geldiniz..Keyifli forumlar...Açtığınız konu; içeriği gereği tanıtım olduğundan ve konunuzu her okuyanın da bilgi sahibi olmayabileceğini hesaba katmanızın yanında biraz da sabra ihtiyacınız olduğunu düşünüyorum..Aracınız cosmo değil de elegance-enjoy olabilir..

serkan06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ruhsatta cosmo yazıyor, jantlar, park yağmur far sensörü torpido soğutucu yarı deri döşeme var, bunlar cosmoda olmuyomu sadece?

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Söyledikleriniz cosmoda oluyor ama elegance paketinde de opsiyon olarak sunuluyordu...Jantlarınız nasıl?

serkan06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Uploaded with ImageShack.us

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınız cosmo belli ki.. Hız sabitleme çok zor bir işlem değil..250 tl gibi bir rakama yapılır tahmin ediyorum..Sadece hız sabitlemeli kol ve kalibrasyon için yazılım olacak..Xenon far için ise aracınızın ön tesisatı değişmeli + xenon far grubu, ö-arka seviye sensörü alınmalı..Fiyat olarak 2500 leri rahat bulur