Ankara'dan Bir Bertone Katıldı Aranıza :)

meminaraz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Selamlar ben ankaradan Emin ARAZ. Bertone 2.2 kullanıcısıyım 25 yaşındayım bilgisayar programcısıyım. Aracım 7 aydır bende anca fırsat bulup üye olabildim foruma :)

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldin meslektaşım :) aracınının fotolarını bekliyoruz :) okuyor musun çalışıyor musun?

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldin emin, arabanla evliymişsin resmen 7 yıl :) Araç tanıtımını merakla bekliyorum.

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşgeldin kardes iyi forumlar bertone candır :) bu arada 7 aymıs daha flörtte :D

sansibl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kıskanmadım ki ahhahha :cry: şaka bi yana çok iyi makina. iyi günlerde, kazsız belasız iyi sürüşler diliyorum.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldin :) ben bilgisayarcı değilim ama bilgisayardan çok iyi anlıyorum , uzun bir süre teknik servis elemanı olarak çalıştım :)

meminaraz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldin meslektaşım :) aracınının fotolarını bekliyoruz :) okuyor musun çalışıyor musun?
Hoş bulduk meslektaşım :) 5 senedir aktif çalışıyorum. Fotoğrafları koyucam inş ilk fırsatta.
Hoşgeldin emin, arabanla evliymişsin resmen 7 yıl :) Araç tanıtımını merakla bekliyorum.
Arkadaşın da dediği gibi 7 ay daha. Tanıtım derken öyle detaylı bişiyim yok aracımda zaten stock sayılır :)
hoşgeldin kardes iyi forumlar bertone candır :) bu arada 7 aymıs daha flörtte :D
Hoş bulduk kardeş :) Candır illaki de benden önceki sahibi arabaya bakmamış hiç çok üzüldüm ama hallettik çok şükür :)
7 ay la aşık :D

Kardeş hoşgeldin...
Hoş gördük dostum :)
kıskanmadım ki ahhahha :cry: şaka bi yana çok iyi makina. iyi günlerde, kazsız belasız iyi sürüşler diliyorum.
Allah razı olsun nazara gerek yok maşallah diyelim :) Daha iyisi senin olsun inşallah.
Hoşgeldin :) ben bilgisayarcı değilim ama bilgisayardan çok iyi anlıyorum , uzun bir süre teknik servis elemanı olarak çalıştım :)
Kusura bakma da hocam bu şekilde herkes teknik servis vs işleri yaptığı için ben de gittim yazılımcı oldum :) yoksa aç kalcaz :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
7 aymış, uykusuzlukla birlikte gelen dikkat dağınıklığı nelere yol açıyor piyuu :D Nice aylara öyleyse :D