Ankara'da neden çok vectra kullanılır :)

la_bamba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Satılık ilanlarına bakıyorum araçların %70 i Ankara da acaba orada kullanımın bir sebebi var mıdır?

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
makam arabası gibi araç . Ankara da fazla olması çok doğal.

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Eğer vectra b den bahsediyorsan, bir ara Türk üretimi olması nedeniyle (özellikle Ecevit zamanında) bakanlıklar tarafından yüksek adetlerde satın alındı. Ordan kalmış alışkanlık olabilir.

la_bamba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için demek ki vectra almak için Ankara ya gidilir :)

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence gidilmez , bürokrasi araçları çok yol yapar. o araçların çoğunun cılkı çıkmıştır....

la_bamba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çoğu 2.0 ankaranın yokuşlarına uygun..

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kısaca Ankara'lılar kaliteden anlar desek :).

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Kısaca Ankara'lılar kaliteden anlar desek :).

99 yılında 0 almıştım. Kalite kalıcı olabilir belki de. Lakin araçlar artık 13-18 yaşında teknolojisi ise yaklaşık 18 senelik. Devri kapandı arkadaşlar. Çoğu arkadaştan daha fazla km yapmışımdır (330.000km) 2 adet vectram oldu. Uzatmiycam. Alt sınıf Astra H, Astra J kullanıyorum. Aynı parça kalitesi vs. yok ama, o kadar rahatlar, direksiyonu, freni, kliması bir başka. Sanayiinin, servisin yolunu bilmiyorum maaşallah hiç sorun çıkartmadılar. Anlayacağınız Ankara İstanbulu 20 sene arkadan takip ediyor görüntüsünde. Vectra B ler E36 lılar vs. Ağır konuşmak gibi olmasın ama 13-15 senelik araç işte daha ne diyim. Bende Vectramı satana kadar sizin gibi düşünüyordum, o yüzden sizde haklısınız. Tasarımı halen çok güzel, işi o götürüyor, kasa şekli uzak doğu markalılar gibi olsaydı, halen bu kadar tutar mıydı?

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emre ye katılıyorum. bu saatten sonra fazla bişey beklememek gerek. bende vectra mı sattığımdan beri sanayi ne tarafta inanın unuttum . çok güzel bir duygu.

ha vectra b çokmu kötü araç? hayır sınıfında 1 numara ama yeter artık. emekli olsun gayri bırakalım, adı kahraman olarak kalsın, mubarek hacı murat gibi sonuna kadar zorlamayalım.