Ankara'da Adam Gibi Usta

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tek adres Opel Garage Hakan abi ;)

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar foruma daha yeni giriyorum maalesef mesajları şimdi görüyorum ben bugün aracım daha fazla silkeleme ve motor arıza ışığıda yanıp yanıp söndü ustaya giderken cevat usta araca baktı üst kapak sökülecek dedi araba ateşleme yapıyor fakat subab yada pisten çalışmıyor üst kapak sökülüp bakılacak masrafı 3 bin tl yok eğer ordan değilde dahada aşağılarda sorun varsa fiyat bir anda 6 bin tl ye çıkabilir dedi çok kafam karıştı halbuki yıldız sanayi sistesinde yıldız opel de ahmet ustaya üst kapak açılıp subabları değişti motor yarı rektefiye yapılmıştı 3 ay önce ama sonrasın da araç bu hale geldi cevat usta araçla çok oynanmış dedi artık cevat ustaya güvenmek zorundayım aracı bıraktım aracın önce allaha sonra bana emanet dedi merak etme sen dedi bakalım hayırlısı

kimseyi itham etmek istemem, cevat ustayı tanımıyorum. ancak motor yapımı için bu rakamlar çok fazla. Ortalamanın iki katı fiyatlardan behsediyorsunuz. Triger baskı balata değişimi herşey dahil bir motoru 3 bin tLye orjinal parçalarla rektefiye edebilirsiniz. 6 bin TL!!?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel garage niye gitmiyorsunuz. iyi usta olmak arızayı nokta atışı bulmak değildir. aldığı parayı hakeden arabadan anlayan kişidir...

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevat abi on numara beş yıldız ustadır. ankarada üstüne tanımam herkese de tavsiye ederim. opel garage dan hakan abiye triger değiştirtcektim ama anlaştığımız fiyatın üstüne sonradan bindirme yapıp elimde parçalarla beni ortada bırakmıştı zalım :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Konu hortlamış hortlamasına bende yazayım o zaman öncelikle nokta atışı olarak bir sorunun bulunması özellikle opel gibi araç üzerinde bana göre çok ama çok zor. Bir çok usta ismi söylenmekte bu usta isimleri bir kaç arkadaşımızın o anki sorununu çözen isimler olduğunu düşünüyorum. Ama burada bir konu var ki... her zaman tercih edilen usta benim için önemli ben Hakan beyi bu site sayesinde tanıdım... bunca zaman da ona gidip geliyorum... sağ olsun elinden geldiği kadar ilgileniyor ki... zamanında yediğim kazık aklıma geldikçe deli oluyorum... sanmam ki bende burada Opel garaj Hakan bey de beni kazıkladı diyecek bir arkadaş var mı? dürüst olacağız arkadaş eğriye eğri doğruya ise doğru diyeceğiz.

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Ankara da ustam belli artık Opel Garaj Hakan usta gerçekten işini bilen diyaloğu falan çok düzgün bir insan ... :alkis: