Ankara'da Adam Gibi Usta

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dediğiniz serçal opeli bende gittim dediğniz gibi leb demeden leblebiyi anlıyor kısmına katılmıyorum..şahsi düşüncem gitmeden önce bir daha düşünün ve piyasa araştırması yapın.. boş yere zamanınız ve fazla paranız boşa gitmesin.

pınpın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence azıcık reklam olmuş deneme yanılma yaptırmadan önce formda gezinseydiniz yorulmaz zamanda kaybetmezdiniz. Formda Arkadaşlarımızın memnuniyetleri yada şikayetlerini okuyunca epey kolaylık oluyor.
arkadaşım formda gezin sorununuzu çözersiniz diyosunda. ben bir senedir üyeyim .formda okadar usta var madem. daha birtek sorunu formda çözemedik. ne olcak şimdi. en son bir hafta önce arabam stop ediyor neden diye sordum .birtek cevep yazan yok ya. nerede bu ustalar. daha bekliyorum. emme menifoldun altında iki adet valf var. hortumları çıkmış. nereye tekılıyor bu hortumlar diye sordum .bunu bilen bile yok. yani bu formun 24 saat gezen. okuyan bi başkanı. bi yardımcı. veyahut bi başka yetkilisi yokmu. 3 ay öncede yolda kaldık .telefondan bağlanıp birşeyler yazdık. zor durumdayız yardımcı olun diye. kaale alen bile yok. nasıl olacak şimdi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arkadaşım formda gezin sorununuzu çözersiniz diyosunda. ben bir senedir üyeyim .formda okadar usta var madem. daha birtek sorunu formda çözemedik. ne olcak şimdi. en son bir hafta önce arabam stop ediyor neden diye sordum .birtek cevep yazan yok ya. nerede bu ustalar. daha bekliyorum. emme menifoldun altında iki adet valf var. hortumları çıkmış. nereye tekılıyor bu hortumlar diye sordum .bunu bilen bile yok. yani bu formun 24 saat gezen. okuyan bi başkanı. bi yardımcı. veyahut bi başka yetkilisi yokmu. 3 ay öncede yolda kaldık .telefondan bağlanıp birşeyler yazdık. zor durumdayız yardımcı olun diye. kaale alen bile yok. nasıl olacak şimdi

İyi güzel de kardeşim sen bu forma arabanı toplamak için mi üye oldun? 16 konu açmışsın, üye tanıtımı ve resim ekleme harici bütün konuların arabanın arızası için. Burası bir paylaşım formu, tamirhane formu değil, kimse burada 7x24 saat nöbet tutarak ustalık yapmıyor. Sen bana telefonla bağlanıp bir nevi yol yardımı hizmeti veren başka bir paylaşım formu göstersene. Yerinden çıkan hortumların yerini bilmemek ayıpsa o zaman sen neden bilmiyorsun? Sanayideki herhangi bir opel ustasına sorsaydın şimdiye kadar o hortumlar çoktan yerine takılmıştı. Aracın hortumları çıkık, söktüğün parçalar yerine takılamamış, yani araç devamlı müdahale altındayken sabahları neden stop ettiğini arkadaşlar nasıl bilsinler ki? Ayrıca buradaki yöneticilerin hiçbirisi usta değil, bu kişiler Opel'e gönül veren çeşitli mesleklerdeki arkadaşlardır, içlerinde amatör olarak opeli iyi bilenler de var, hiç bilmeyenlerde, o nedenle eleştirirken biraz elinizi vicdanınıza koymanızda fayda var.

sadoz5775

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar arkadaşlar bende kararsız kaldım şimdi yarın 3.2 opel frontera aracımdaki sorun yüzünden belki motor inecek cevat ustadan randevu aldım aracımın sorununu çözmesi için ama forumda yazılanlar benim kafamı karıştırdı yada bu araçlardan anlayan nokta atışı yapabilen opel ustası arıyorum teşekkürler tel no 05055978011 şadan

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar arkadaşlar bende kararsız kaldım şimdi yarın 3.2 opel frontera aracımdaki sorun yüzünden belki motor inecek cevat ustadan randevu aldım aracımın sorununu çözmesi için ama forumda yazılanlar benim kafamı karıştırdı yada bu araçlardan anlayan nokta atışı yapabilen opel ustası arıyorum teşekkürler tel no 05055978011 şadan

Sen önce serçal otodan bir fiyat al... sana söylediğine %30 ekle...(sana sormadan bir sürü şey değiştirir) Cevat usta iyidir.. işleri Mesut usta yapar elektirik işinide Zafer usta... ama pahalı ve her parçayı değiştirir...
aldığın fiyatı ve ne yapacağını aklında tut...
Sonra Aderotomotiv var...o da şaşmazda...... bir de ona danış.. fiyatı karşılaştır... Sanayiye giderken hep korkardım... şimdi neredeyse her hafta cumartesi sanayiye gidiyorum ama çay içmeye yemek yemeye...varsa ufak tefek şeyleri yaptırmaya...ayrıca sponsor firmalardan opel graj var oda şaşmazda herhal... onlara da bir uğra... fiyat-zaman-kalite karşılaştırıp seçimini yap...
unutmadan ader otomotiv de 2 tane frontera 3.2 var biri babasının biri amcasının...
:)

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iyi usta tek değildir tabi ki. Herkesin ustası kendine göre iyidir. Tek yere gözü kapatıp gitmemekte, en çok tavsiye edilen birkaç yeri gezip fiyat alıp görüşmekte fayda var bence. Hangisi daha mantıklı çözüm sunarsa, hangisine daha çok güvenirseniz tercih edersiniz zaten.

Ama bana göre sizin ilacınız Opel Garage ;) forumda ismini aratırsanız memnuniyet içeren konuları ve yorumları göreceksinizdir.
http://www.opelim.net/forums/forumdisplay.php?f=45

Son düzenleme:

sinan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar serçal opele gittim bende silkeleme sorunu vardı adam bana 200 km benzinde sür dedi yeniden proğram yükleyeceğiz dedi bende 250 km yaptım yeniden proğram yükledim ve değişen hiçbirsey olmadı tekrar gittim benyin değişecek dedi başından attı başka biryere gittim ismi tam olarak hatırımda yok yücehan opel mi ne adam ateşleme bobinini değiştirdi birde gaz kelebeğini temizledi ve arıza düzeldi. ben memnun kalmadım.

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr

Senin kafan karışmış arkadaşım

sadoz5775

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar foruma daha yeni giriyorum maalesef mesajları şimdi görüyorum ben bugün aracım daha fazla silkeleme ve motor arıza ışığıda yanıp yanıp söndü ustaya giderken cevat usta araca baktı üst kapak sökülecek dedi araba ateşleme yapıyor fakat subab yada pisten çalışmıyor üst kapak sökülüp bakılacak masrafı 3 bin tl yok eğer ordan değilde dahada aşağılarda sorun varsa fiyat bir anda 6 bin tl ye çıkabilir dedi çok kafam karıştı halbuki yıldız sanayi sistesinde yıldız opel de ahmet ustaya üst kapak açılıp subabları değişti motor yarı rektefiye yapılmıştı 3 ay önce ama sonrasın da araç bu hale geldi cevat usta araçla çok oynanmış dedi artık cevat ustaya güvenmek zorundayım aracı bıraktım aracın önce allaha sonra bana emanet dedi merak etme sen dedi bakalım hayırlısı

süraka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba

cevat usta iyi usta fakat dürüst bir adam değil araba eline geçtimi ihtiyaç olsun olmasın bütün parçaları değiştiriyor tabii fatura kabarık oluyor üstüne birde indirim yalanı koyuyor ben kendisine kolay kolay bir daha gitmem zerre kadar hakım varsada helal etmiyorum