Ankara opel yetkili servisleri

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erciyes Sanayi sitesinde Oğuz Motorsport (OMS)' u şiddetle tavsiye ederim.Sonuçta yılardır bilindik birçok ralli arabalarının bakımlarını yapıyorlar.Fiyat konusunda da işin kalitesine göre pahalı değiller.İsmimi söylerseniz gerekeni yaparlar.

arctech

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
reis opelin yetkili servisi.ben aracımı su ana kadar hem opale hem de reise servis iiçin goturdum. en cok reisten memnun kaldım. soylendıgı gıbı aracınız ıle gayet ıyı ılgılenıyorlar. her servıs sonrası aracınızı yıkıyorlar. servıs sonrası da musterı ılıskılerı uzmanı sız arayarak bır sıkayetınız olup olmadıgını varsa aracı hemen servıse getırmenızı soyluyor. ben reısten cok memnunum ama yetkılı servıs oldugu ıcın ıscılık ve parca fıyatlarının dıger opel ervıslerıyle aynı oldugunu soylemelıyım.

bunun dısında bıldıgım kadarıyle 3 yas ustu opellere %25 yedek parca ve ıscılık ındırımı kampanyası devam edıyor.

zz33zz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende şahin opelde yaptırıyorum bakımlarımı oldukça memnunum tavsiye ederim.

sinan0666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ipek oto şaşmaz tavsiye etmem

arabam 2001 model opel comfort su radyatörü kısmından antifiriz kaçağı vardı şaşmazda bulunan oto ipek opel servisine gittim sanırım oranın sahibiydi adını bilmiyorum kaputu açtı radyatör değişecek dedi. İyi dedim ayrıca benim arabayı bir kullanın alt takımlardan ses geliyor dedim.Neyse kullandı aracı ve asansöre kaldırdı alt takımlardan keçeler ve z rotları değişecek dedi.Daha sonra yağ kaçağı var dedim keçelerden geliyor dedi.Tamam fiyat çıkarın dedim.Bana 950 tl lik bir fiyat çıkardı.Benimde üzerimde o kadar para olmadığı için yaptırmak istemedim.Yok kalsın dedim ve tam çıkacakken ekspertiz ücreti 50 tl dedi.Nasıl yani dedim aracındaki hataları bulduk sonuçta boşuna asansöre kaldırmadık dedi.Tabiki orada tartıştım biraz sonunda 20 tl verip çıktım.Bana çok saçma geldi sonuç olarak müşteriyiz verilen fiyatı beğenmezsek yaptırmama hakkımız vardır.Neyse oradan ayrıldım normal bir elektrikçiye gittim radyatörü gösterdim.Adam abi radyatörün sağlam sadece radyatör müşürlerin değişecek dedi.Adam müşürleri değiştirdi sorun ortadan kalktı.