Ankara boya usta tavsiye ve boyatma hakkında

EREN007TR

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Merhaba
corsa 2004 breeze mavi diye geçen renge sahip aracım var. kaputta ve tavanda (tavandaki yer yer direklere sıçramış vaziyette ) güneş yanığı ve kapılarda vs ufak tefek çizikler ve ön tamponda taş izleri mevcut. tavanı karbon folyoyla kapladım. gözüme batmıyor ama kaput her gördüğümde gözüme batıyor. sizlere danışmak istediğim hususlar ise;
-ön tampon kaput tavan boya
-full boya
hangisini yaptırmalıyım.aracımda sadece sağ ön çamurlukta boya var onun harici boyası değişeni vs yok. astra h jant taktım kendimce sade olarak eklemeler yapıyorum ama yanık gözüme çarpıyor her seferinde. full boyatsam tertemiz olup çıkıcak boya tutmadı derdi olmayacak ufak tefek kapılardaki zamanla oluşan (yandaki aracın açtığı kapılardan ) göçük çizik vs kaybolur ama değer kaybı olurmu? öncesinde ve sonrasında resmini çekerim illaki anlayan adamda zaten kazasız olduğunu anlar.anlamayanda ölücüdür işim olmaz :D ki zaten maddi bir sıkıntı olmadıkça arabamı satmayı düşünmem .
kısmen boyatsam direklerin yarısına kadar yine boyanması lazım tuttu tutmadı derdi olacak hem kapılar vs sırıtıcak. sizce ne yapmalıyım?

neticede işin sonunda bir boya işi olduğundan ankarada tavsiye edebileceğiniz boya ustası varmıdır?
uzun oldu biraz okuma zahmetine giren herkeze tşkler

gencemin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
foto cektikten sonra sikinti etmenize gerek yok ki hocam.yamali bohca gibi gezmektense binmek icin almissiniz.boyatin baktikca iciniz acilir.satmaya kalkincada resimleri gosterirsiniz.siz malinizdan emin oldukca sikinti yok

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tavanı boyatmanızı tavsiye etmem zaten kaplama attırmışsınız öyle Kalsın.kaput konusunda bende de çizik dolu ama yaptıramıyorum sene içerisinde satarım diye.o yıllardaki arabalar komple Boyalı geziyor artık.