Ankara Beşevler BurgerKing

kahramans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk baktığımda bana da öyle geldi, dedim benim ampul mü patlamış ama dikkatli bakınca yanıldığımı anladım :D

Bur4q

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu buluşmaya gelemedimya.. Bu nöbet bu güne denk geldiya.. Peeeh... Ben bişe demiorum. Bizde keremcemle çiğköfte yiyoduk bölükte gerçi:)) Neyse yaa. Bidahakine bende olurum inşallah güzel buluşmaymış:))

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buğra eline sağlık kardeşim bende üzülüyordum bu sefer benim araba fotolarda yok diye walla şaşırttın beni :) uğur neden konuşmuyo yaa nerelerde acaba

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
super olmus ellerıne saglık:D

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu buluşmaya gelemedimya.. Bu nöbet bu güne denk geldiya.. Peeeh... Ben bişe demiorum. Bizde keremcemle çiğköfte yiyoduk bölükte gerçi:)) Neyse yaa. Bidahakine bende olurum inşallah güzel buluşmaymış:))
adas cok guzel bi bulusma kacirdin :) bi dahaki bulusma da yine nobetin olursa biz toplanip bölüğe geliriz :)

admin

Yönetici
Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.opelim.net
02- T.C. yasalarını ya da uluslararasi kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez

13- Forum içerisinde, illegal ve trafik kurallarına aykırı tutumlar sergilemek; trafiğe açık alanlarda insan hayatını tehlikeye atan, yarış-kapışma, adı altında başlık açmak, resim veya video yayınlamak yasaktır.

22- Forum kurallarina uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında üyelikleri silinir.

Kurallara aykırı bulunan mesajlar silinmiş ve yönetim kurulu olarak incelemeye alınmıştır.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
:rolleyes: