Ankara Beşevler BurgerKing

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle tekrar merhabalar böle bi konu açılmış mıydı bilmiorum açıldıysada kusura bakmayın. ya arkadaşlar bu beşevler burgeri biliosunuzdur bunun önün 106 larla falan dolu geliolar kaynatıolar biz neden yapmıorus çok mu apachi:) işi kaçar ankaradaki arkadaşlar buluşsak muhabbet etsek hemde birbirimizi tanıma fırsatı buluruz. sabit zamn belirleyip bu buluşmayı her hafta yada 2 haftada bir yapsak nasıl olur?:confused::confused:

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz o işi cumhuriyet batıkentte yapıyoruz.. apaçilik kısmına ise %101 katılıyorum :D

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.7 corsa nooldu abisi.hoşgeldin bu arada sesin çıkmıyodu

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle tekrar merhabalar böle bi konu açılmış mıydı bilmiorum açıldıysada kusura bakmayın. ya arkadaşlar bu beşevler burgeri biliosunuzdur bunun önün 106 larla falan dolu geliolar kaynatıolar biz neden yapmıorus çok mu apachi:) işi kaçar ankaradaki arkadaşlar buluşsak muhabbet etsek hemde birbirimizi tanıma fırsatı buluruz. sabit zamn belirleyip bu buluşmayı her hafta yada 2 haftada bir yapsak nasıl olur?:confused::confused:

9 numaralı forum kuralımızı gözden geçirip mesajlarınızı bu kurala uygun şekilde yazmanızı rica ederiz.

opelim.net yönetim

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Sedat benimde aklıma gelmişti de bu cuhmuriyetçiler gelmez. Onlar sürekli ordalar :D Açıkçası bana cumhuriyet uzak geliyor.
106cılarda GP tuning olarak buluşuyor orda. Bence de apachi. Ama biz onlar gibi görünmeyiz yav :) Opel nihayetinde ;) Katılım artarsa ben her daim gelirim ;)

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence hoş olur böyle buluşma,biras muhabbet fena olmas derim....

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
bizim siteye üye olupta orda olanlar oluyor... hem apaçi diyorsunuz hem bizde gidelim diyorsunuz ilginç :confused: