Ankara Beşevler BurgerKing

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ama..

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kralım çağatayım naber ya ? geçen gün cumartesi akşamı araban 7.cad. de park halindeydi :D

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben çiftlik ayağına katıldım ama eksilenler olmuş. Ondan fotom yok. Eksilenler lafım size. :D Arkadaşın biri de ismini vermek istemiyorum ( Burak (BB) :) ) satıcı diyor. Millet erkenden giiyor, biz İstanbul'dan yorgun argın gelelim bide buluşmaya gelelim. Sonra satıcı olalım :)

Kahraman o kadar fotoların renkleriyle oynuyosunda big boss'a bi saç yapamadın mı :D

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben çiftlik ayağına katıldım ama eksilenler olmuş. Ondan fotom yok. Eksilenler lafım size. :D Arkadaşın biri de ismini vermek istemiyorum ( Burak (BB) :) ) satıcı diyor. Millet erkenden giiyor, biz İstanbul'dan yorgun argın gelelim bide buluşmaya gelelim. Sonra satıcı olalım :)

Kahraman o kadar fotoların renkleriyle oynuyosunda big boss'a bi saç yapamadın mı :D

ugurcum eksilen arkadaslar icin soylediklerine katiliyorum :) ayrica isim vermeden yaptigin yoruma katilmiyorum :) eger istanbul daki bulusma iptal olmasaydi ordakine gitcektin di mi :)

saclarima laf istemem :eek: az da olsa kökü bende nasil olsa cikar yine :hıh:

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok arkadasim secimini yap ya istanbul ya ankara :)

bu arada tavana folyo ne zaman yapiyosunuz :)