AngeL farlarımı taktırdım nasıl olmuş?

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun ama mteclere 380 biraz fazla olmus istanbul mtec bayisi yılmaz oto müzik ordada 320 ytl olması lazım

bkaraman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Normalken farı aşağı yukarı indire biliyordum onuda yapamıyorum şuan onuda yaptırma şansım varmı ?
Far seviye motoru almanız gerekiyor junyanların üzerinde far yüksekliğini ayarlıyan bir mil şeklinde vida var onu çıkartıp yerine motorları takıyorsunuz elektrik bağlantı yerleri junyanların üzerinde hazır motorun kablolarınıda ona bağlıyorsunuz işlem tamamlanıyor fiyatı yaklaşık çifti 200 ytl

eyupensar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de junyan var.. far ayarını 5 kez yaptırmama rağmen bir türlü tam oalrak aydınlatma alamadım.. siz yaptırdınız mı ayarı.. çünkü ayar yaptırmazsanız 5 metre ötesini göstermiyor artı olarak xenon var bende 6000k

bendede 8000k aynı sorunu yaşıyorum ama far ayarı yaptırmadım nerde ve nasıl yaptırırız bunlara ayar bilen varmı?

holocaust116

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
250 ytl junyan +40 ytl işçilik xenonlar da orjinal garantili mtech otoshoptan almıştım 380 ytl ye 8000k h7 almıştım ve şuan mtec h1 ampul aldım junyana uysun diye onuda orjinal almak zorunda kaldım makine garantili diye şuan bütün herşey garantili h7 boşta duruyor h1 ampulu kaça aldığımı hatırlamıyorum ama ucuz değildi :)

angellları nerden aldın

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonar angel dada far yükseklik ayarı problem oluo mu??

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
FK en iyisi ama angellar BMW'lerdeki gibi sarı olduğundan pek tercih edilmiyor...

ben sarıyı tercih ediyorum daha orjinal duruyo

beyazlar biraz mutfakalardaki eski tüp halka florasanlara benziyor orjinal olmadıı çok belli

bide sarımsı sis ile sarı angel çok güzel gidiyo

ama şimdi nihgt breker aldım sisler beyaz kaldı bütünlük gitti :(

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sislerin sarı olmasının bir nedeni vardır adından belli sis farı dünyada dumanı delen tek renk sarı renkdir o yüzden sisleri sarı yaparlar mesela sisli ülkelerdeki eski araçlara bakın fransa ingiltere gibi citroen gibi pegeot gibi arabaların eski modellerinin kısa uzunlarıda farlarıda sarıydı eskiden...

bazı şeyleri bilinçli yapmak lazım her şey görüntü değil güvenliğinizle kendinizide düşünün..