Angel far ve Ledli Stop Yardım.

O

ozzyouz

Bilgi Girilmemiş
dostum bu konuda tecrübeli kişi olarak konusayım alacaksan junyan&sonar falan tavsiye etmem bunların mercekleri çok dandirik bu 1. 2.si ise angel ledleri çok kolay patlıyor alacaksan sana garanti veren bir yerden al ki sonra gittiğinde seni defetmesinler..
diger soruna cevap olarak ise H1 kullanıyor angel eye lar.. H7 yi buna baglyanları duydum ama nası oluyor hiç bi fikrim yok bizim türklerden hiç bişi kaçmaz :)

eyupensar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otoshop garanti veriyor sanırım onun için orayı düşündüm bide h1 ampule para vermek istemiyorum inş olur bugun gidip alırım büyük ihtimalla sonra resimleri forumda yayınlarım :)

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaptırınca resimleri koyarsanız iyi olur

Ac1DBuRn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok yakismis, kaca yaptirdin komple ne parcalar kullanildi. Ayrica bende combo var yakisirmi angel acaba?

eyupensar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam 250 ytlye angel zırzavatını takıyorlar xenonların varsa ona para vermezsin. Ama benim vardı ampul h7 di h1 ampul aldım o biraz fiyatı arttırdı işte mtec olunca birde garantili mecbur orjinal mtec ampul aldım makine garanti dışına çıkmasın diye şuan boşta h7 garantili ampuller var h1lerde garantili ama artık h7 işime yaramıyor öyle duruyor herneyse 250 ytl angel zırzavatını aldım iştebide işcilik verirsin max 30 40 ytl ama iyi yaptırki sorun çıkmasın sonra silikon flan çektir neyse kolay gelsin şimdiden

Ac1DBuRn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ii yaptirmissin, yolunda acik olsun angellarinda :). Gokmavisi comboya dusunuyorum, gozumde canlaninca guzel olur gibi gelior bakalim resimleri koyarm yaptirirsam

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunların h7 ampullu olanları vardı. neden ondan almadın? 250 uygun almışsın ama.