Angel far ve Ledli Stop Yardım.

eyupensar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar corsa 2005 model bi aracım var xenon far taktırdım fakat şuan angel yaptırmak istiyorum bunun için h7 xenon uyumlu angel bulmam mümkünmü ledli stoplarıda nerden alsam acaba diye düşünüyorum ist avrupa yakasında aracım bana fiyat ve ürün önerirseniz ve nerde kime yaptıracağım konusunda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

eyupensar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tammdır tanıtma işlemini halletmiş bulunmaktayım şimdi birileri bana yardım edermi acaba ? :(

Son düzenleme:

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
angellar Hep H1 Galiba Bildigim kadarıyla Ledli Stobuda Topkapıda Autoshoptan Bakabilirsiniz.Taksit imkanıda olması lazım

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ledli stop alın ama bence hiç angel işine girmeyin.farınızın içi açılıp kapanacak.iyi biyerde titiz ellerde yapılmazsa basınız agrır

nastres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
angel taktırma şansın yok h1 hepsi taktırmada bence başın ağrır ledli stoplar aksaraydan uykun alırsın oralara bak

eyupensar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonar marka h7 uyumlu demişti bi arakdaş bana bu forumda doğru değilmi angel çok güzel göküyor araçta onun için istiyorum :) ledli stopları otoshopta sordum 350 ytl gibi bir fiyatı vardı uygunmu sizce ?

eyupensar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
autoshop da sordum angel h7 uyumlu varmış sanırım 430 montaj dahil dediler uygunmu sizce ? ya da başka önerebilceğiniz biryer varmı ?

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence senın verdıgın fıyatlar komple uçuk. sahıbınden.com da bıraz araştırma yaparsan daha uygun fıyatlara bulabılırsın hem stopları hemde farları. ancak anlamadıgım bir husus nasıl oluyorda h7 mercekli oluyor angel farlar. ben hepsını h1 dıye bılıyordum. sen hangısını duydun h7 dıye. oyleyse yarın gıdıp alıyorumda...

corsa38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=21948

bu konuya bakarsanız arkadasın dedıgıne gore junyanlar h7 kısalar h1 de uzunlarmıs ama junyanın merceklerı ıyı degıl dıyoelar bılmıyorum ne kadar dogru ama 430 bıraz fazla bence bana kalırsa cıkmacılardan corsanın njoy modelıydı yanılmıyosam onlardan bulup taktırırsan daha guzel olur hemde orjınal olur asagıdakı lınk bılgı vermesı acısından koydum onun fıyatıda cı8kma parcaya nazaran pahalı bence

http://www.sahibinden.com/opel_cors...QQaXQQ6741285WQQpXQQdisplayitem&keyword=corsa