ANGEL eyes far Astra J

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com
arkadaşlar malumunuz bizim astra J'lere sonradan AFL far sistemi olmuyor... ancak özellikle hondalarda gördülüğüm  angel eyes farlar çok hoşuma gidiyor. bu konuda deneyimi ve bilgisi olan arkadaşlar varsa bizlerle paylaşabilirler. bir kaç resim ekliyorum....
astra j için bulamadım.

93314.jpg

19522.jpg

53795.jpg

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ANGEL eyes far Astra J

Evet fena değil gibi görünüş olarak. AFL ile benzer yanları varmıdır, yada aradaki fark nedir ?

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

tek özelliği üzerinde mercek olması bide ıvır zıvır led angel halka filan bulunması başka bi özelliği yok 1 seneye kadar çıkar heralde astadada

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

aktaş link' Alıntı:
tek özelliği üzerinde mercek olması bide ıvır zıvır led angel halka filan bulunması başka bi özelliği yok 1 seneye kadar çıkar heralde astadada

+1 AFL ile kıyaslanamaz bile. ama bir seneye kadar uygun Fiyatlı ve tam uyumlu bir AFL adaptasyonu geliştirilemez ise, bu angel eyes dusunulebilir..

en guzel yanı, sanırım mercekli olması ve bir de mercegin uzerinden led hilal halka geçiyor olması.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

Tolga KARACA link' Alıntı:
֜mit bey nedir bu Honda merakı sizdeki? :)

insan bir kere kullanınca hondacı oluyor maalesef. motor guc ve performansı, VTec'in etkisi beni etkiledi. özellikle eski elmadag'ın virajlı yollarındaki performansına hayran kalmıştım.  ama astramın tadı da başka  011zaa.. eminim 1.4t'ler de honda'dan aşağı kalmıyordur, performans açısından...

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aktaş link' Alıntı:

mercek de olsa çoğunda o kadar kalitesiz mercekler kullanılmışki aydınlatma performansı yerlerde. Normal sistemi mumla arıyorsunuz. Sırf görüntü için düşünülmüş.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türk_187 link' Alıntı:
[quote author=Tolga KARACA link=topic=2302.msg47271#msg47271 date=1316507310]

insan bir kere kullanınca hondacı oluyor maalesef. motor guc ve performansı, VTec'in etkisi beni etkiledi. özellikle eski elmadag'ın virajlı yollarındaki performansına hayran kalmıştım.  ama astramın tadı da başka   011zaa.. eminim 1.4t'ler de honda'dan aşağı kalmıyordur, performans açısından...

[/quote]

Performans olarak 1.4T çok farklı, özellikle alt devirlerde Civic ten çok daha güçlü ama ben de Honda ları çok seviyorum, Astra kadar olmasına gerek yok; güvenlik ve sürüş kalitesinde Astra ya yaklaştığı anda bir de Honda tecrübem olsun istiyorum açıkcası.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

Tolga KARACA link' Alıntı:
[quote author=türk_187 link=topic=2302.msg47295#msg47295 date=1316518358]
[quote author=Tolga KARACA link=topic=2302.msg47271#msg47271 date=1316507310]

insan bir kere kullanınca hondacı oluyor maalesef. motor guc ve performansı, VTec'in etkisi beni etkiledi. özellikle eski elmadag'ın virajlı yollarındaki performansına hayran kalmıştım.  ama astramın tadı da başka   011zaa.. eminim 1.4t'ler de honda'dan aşağı kalmıyordur, performans açısından...

[/quote]

Performans olarak 1.4T çok farklı, özellikle alt devirlerde Civic ten çok daha güçlü ama ben de Honda ları çok seviyorum, Astra kadar olmasına gerek yok; güvenlik ve sürüş kalitesinde Astra ya yaklaştığı anda bir de Honda tecrübem olsun istiyorum açıkcası.
[/quote]

bilemiyorum içimde ukte kaldı, ancak devir ekonomi devri...

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

eketen link' Alıntı:
[quote author=aktaş link=topic=2302.msg47285#msg47285 date=1316513415]

mercek de olsa çoğunda o kadar kalitesiz mercekler kullanılmışki aydınlatma performansı yerlerde. Normal sistemi mumla arıyorsunuz. Sırf görüntü için düşünülmüş.
[/quote]

bunu bilmiyordum. eger aydınlatma kalitesi bozulacaksa hiç gerek yok....