Anfi ve tesisat hakkinda bilgi

Mycoders

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca dostum cok asırı bır tesısat yapmana gerek yok tek kapı araban zten muzıgın tamamıyla hıssedıceksn 1000 wat 250 rms bır basss bıle senın bobrek taslarını ıcerde doker zaten =) olmadı 2 tane 1000 wat woofer koydun dıelım bu seferde arabadan dısarıya teneke sesi gelicek zıngır zıngır gıdıcen ses yalıtımıda ıstıcek olme essegm olme ufaktan basla bence eğer hiç başlamadıysan tabi.. tatmın olursun gıbıme gelıyor benım dusuncem bu zaten zamanla ses yetmıomus gıbı gelıcek hepımızın basına gelıyor hastalık bu ısler =)

eski aracımda bagaj doluydu tesisatla sattık :) Ona benzer bişe yapmam lazım.:)

insect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ozaman yalıtım ısınede gırıcem dıosn ıllakı yanı :D hayırlısı olsn dıelım kardes =)

kdz67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o amfilerle anca kolon baglarsın.woofere kaldırmaz..son resımdekı dha ıyı otekılere gore..38 lik jbl koy baskada ugrasma....ttavsiyem bu

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım ilk olarak kullanmak istediğin sistemleri yaz bizde fikir verelim. Wooferların markaları modelleri anfiyide ona göre seçersin.

Mycoders

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım ilk olarak kullanmak istediğin sistemleri yaz bizde fikir verelim. Wooferların markaları modelleri anfiyide ona göre seçersin.

Yazdım Hocam Konuyu düzelttim Size bırakıyorum fazla bilgim yok set için

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tek Woofer alıcaksın Bütçeye göre Kicker Cvx yada Cvr 38 cm öneririm. JBL pioneer hiç tavsiye etmiyorum 3 4 serisini kullandım bu cihazların beğenmedim. Cvr alıcaksan 500 Rms lik bir anfi Cvx alıcaksan 1000 Rms bir anfiye ihtiyacın var. Bu anfilerde 300 liradan başlar. Bütçeye en uygunlardan biriside M Acoustic'tir . Çift woofer diyorsan 30 cm kullanmanı öneririm. Anfi için tıkla

Bunun dışında oval Compenant vs kullanmıyacakmısın.

İlanı örnek olması için verdim.