Anfi ve tesisat hakkinda bilgi

Mycoders

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tek Woofer alıcaksın Bütçeye göre Kicker Cvx yada Cvr 38 cm öneririm. JBL pioneer hiç tavsiye etmiyorum 3 4 serisini kullandım bu cihazların beğenmedim. Cvr alıcaksan 500 Rms lik bir anfi Cvx alıcaksan 1000 Rms bir anfiye ihtiyacın var. Bu anfilerde 300 liradan başlar. Bütçeye en uygunlardan biriside M Acoustic'tir . Çift woofer diyorsan 30 cm kullanmanı öneririm. Anfi için tıkla

Bunun dışında oval Compenant vs kullanmıyacakmısın.

İlanı örnek olması için verdim.

kullanıcaz hocam tesisat hakkında hiç bilgim yok denecek kadar az bilgiye sahibim hep aksesuar hep aksesuar dedik şimdide set diyoruz :)

38 Kicker benimde hoşuma gidiyor

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiğim kadarıyla 750 Rms L5 ama güzel bir ses vermiyor bana göre kaportayı titretiyor sadece.Alıcaksan CVX Bütçen varsa 2 tane alırsın.Ki sitede numan pehlivan arkadaşımız satıyor.2 CVX kabinleri ve anfisiyle birlikte.Sitede videosuda var sistemin aracı zıplatır.

Mycoders

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiğim kadarıyla 750 Rms L5 ama güzel bir ses vermiyor bana göre kaportayı titretiyor sadece.Alıcaksan CVX Bütçen varsa 2 tane alırsın.Ki sitede numan pehlivan arkadaşımız satıyor.2 CVX kabinleri ve anfisiyle birlikte.Sitede videosuda var sistemin aracı zıplatır.

ya aslında hocam benim istediğim aşırı ses aşırı titreşimde değilde heves işte saxo vts vardı bende corsadan önce onu aldıgımda set vardı araçta fena bi set gerçekten açtıgım zaman dukkanın camlarına dın dın vuruyordu.

ama bu corsaya abartmakta istemiyorum boşuna fazla masraf'ada girmek istemiyorum.

30cm Kicker Bass Düşünüyorum. Onu kaldırabilecek ucuz yolluda bi anfi.

Mycoders

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Comp bir önceki wooferımdı ondan önceki Es 'di şuan Cvr kullanıyorum alıcaksan Cvr yada Cvx al. Bütçen ne kadar ?

Mycoders

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
400 TL fln şu jameson'un 1500W'lık anfileri var 105 tl fln güzelde bi bas alsak kicker 30 * 32 * 38 veyaz 1000'lik nasıl olur.

Mycoders

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Crv Değil Cvr 12 bu 30 demek.Cvr 15 38 cm'dir. Bütçenize göre 30 yada 38 alabilirsiniz.Mono olarak 105 Tl'ye alırsanız ileride değiştirmek gerekir. Bir karar vermeniz lazım 30 mu 38 mi Model sırası kicker için Es Comp Cvr Cvx diye gidiyor Rms'leride bu şekilde artar.

Mycoders

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam sana zahmet 400TL bütçe

Bi anfi bi bass öner link'te favori ekliyim çarşamba günü alıcam siparişi veririm.

sen öner bi bas bi anfi :)