Anfi ve tesisat hakkinda bilgi

Mycoders

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet ;

Güzel Bir 32 * 36 Kabin Bass (MARKA MODEL SİZE GÜVENİYORUM)

Bunu kaldıracak Güzel Bir Anfi (MARKA MODEL SİZE GÜVENİYORUM)

YÜKSEK KALİTEDE SET YAPICAKTIM VAZGEÇTİM Bİ 1000W yada 1400W Boffor Kaldırabilecek Anfi Görüşleriniz önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu anfiler 4 kanal. Çok sağlam tesisat kurucam demişsin.Mono anfi alman lazım.

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 adet cift kabin bas demissin basin modelleri nedir 2 adet basi beslemen icin saglam bi mono anfi lazim...

corsaLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katılıyorum ikiside deil saglam bi set düzecek olursanız kenwood,pioneer,for-x gibi saglam markaların mono anfilerini almalısın yoksa saglam bi set düzemezsn. ayrıca yukardada söylendigi gibi woofer markanda önemli yine söyledigim markalardan olmalı. he orta yollu bi set istersen illa bunlardan birini alıcam dersen jameson tavsiye ederim hayırlı günler

insect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu anfiler 4 kanal. Çok sağlam tesisat kurucam demişsin.Mono anfi alman lazım.

aynen ktılıorm bu anfıler 4 kanal cok saglam tesısat kuramazsin kaliteli bir mono anfi alman gerekli yoksa zor dostum =)

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 1000 watt Jbl'se fazla rms değildir. Kicker'sa Cvr serisidir. Pioneer'ın 1000likleri kalmadı 1400 serileri şuan onlarda 275 rms.Cvr 500 Rms 350 liradan sonra güzel monolar bulabilirsin.

Mycoders

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlarınız için teşekkürler set hakkında hiç fazla bilgim olmadığı için danışmak ve tavsiyelerini almak istemiştim. teşekkürler tekrardan

insect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca dostum cok asırı bır tesısat yapmana gerek yok tek kapı araban zten muzıgın tamamıyla hıssedıceksn 1000 wat 250 rms bır basss bıle senın bobrek taslarını ıcerde doker zaten =) olmadı 2 tane 1000 wat woofer koydun dıelım bu seferde arabadan dısarıya teneke sesi gelicek zıngır zıngır gıdıcen ses yalıtımıda ıstıcek olme essegm olme ufaktan basla bence eğer hiç başlamadıysan tabi.. tatmın olursun gıbıme gelıyor benım dusuncem bu zaten zamanla ses yetmıomus gıbı gelıcek hepımızın basına gelıyor hastalık bu ısler =)